کد خبر: 677833 A

بیزنس آنلاین گزارشی از وضعیت روبین کازان نوشته که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش ایلنا، بیزنس آنلاین در گزارشی به وضعیت روبین کازان و سردار آزمون پرداخت و در آن به نکته های جالبی اشاره کرد: "روبین‌کازان در این دوره درخشان و کسب چند پیروزی متوالی با گلزنی‌های سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی واقعا شایسته حمایت بیشتری از سوی هوادارانش است. روشن است که سکوهای خالی از تماشاگر کازان آره‌نا روی بازی بازیکنات تیم روبین تاثیر گذاشته و فاقد انرژی لازم از سوی هوادارانش به نظر می‌رسد. سکوهای خالی کازان آره‌نا در دیدار اخیر روبین برابر آنژی در هفته دهم لیگ برتر روسیه مشهود بود. هر چند این بازی برای روبین‌کازان خانگی محسوب می‌شود اما محیط ورزشگاه آرام بود و جو معمولی داشت."

در ادامه این مطلب آمده است: "صدای قربان بردیف (سرمربی روبین‌کازان) به راحتی در کازان آره‌نا حتی از فاصله دور قابل شنیدن بود زیرا تماشاگر زیادی در ورزشگاه حضور نداشت. بدین‌خاطر سرمربی نیاز به جیغ‌زدن! نداشت.آزمون گل بزن! این فریادی بود که سرمربی بر سر ملی‌پوش ایرانی پس از خراب کردن یک موقعیت خوب زد. روبین‌کازان همیشه در قبال استانداردها متفاوت عمل می‌کند و بازیکنان در همان آغاز بازی برای رسیدن به گل روی دروازه حریف (آنژی) حاضر شده بودند. روبین‌کازان به فوتبال باشگاهی اروپا باز می‌گردد اما سکوهای کازان آره‌نا خالی است. روبین‌کازان پیروزی دیگری به دست می‌آورد اما هیچ هواداری به استقبالش نمی‌رود."

بیزنس آنلاین سپس با تشریح  صحنه گل سردار آزمون می‌نویسد: "صحبت زیادی در مورد آزمون نمی‌شود. نوع بازی او به طور ویژه‌ای مورد بحث زیادی در روسیه قرار نمی‌گیرد. قهرمانانی همانند فدور چالوف و نیکولا ولاسیچ (زسکا مسکو) در فصل جاری لیگ برتر روسیه به چشم می‌خورند اما مهاجم ایرانی یکی از بهترین بازیکنان این رقابت‌ها به نظر می‌رسد. 5 گل از شش گل اخیر تیم روبین‌کازان با حضور سردار آزمون و پاس‌های گل او به دست آمده که او را به بهترین لژیونر لیگ برتر روسیه تبدیل کرده است. سردار موقعیت‌های گلی را هم از دست می‌دهد اما او می‌تواند بهتر هم بازی کند. قربان بردیف همچنان سردار آزمون را در طول بازی هدف قرار می‌دهد و روبین‌کازان با وجود این شرایط در مسیر کسب سهمیه فصل آینده لیگ اروپا گام برمی‌دارد. این تیم 6 امتیاز در یک هفته اخیر کسب کرده است."

سردار آزمون روبین کازان روسیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر