کد خبر: 677773 A

سومین دوره بازیهای المپیک جوانان-2018بوینس آیرس

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان با حضور در دهکده بازیهای المپیک جوانان ۲۰۱۸ بوینس آیرس با سرپرست و اعضای کاروان ورزشی کشورمان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک دکتر صالحی امیری بهمراه دکتر قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک عصر روی گذشته در ساختمان اسکان ورزشکاران ایرانی حضور یافت و‌ با دکتر رحیمی سرپرست کاروان، ساعی و اسلامیان معاونین کاروان و جمعی از ورزشکاران و‌ کادر فنی تیمهای ملی دیدار و گفتگو کرد.

در این بازدید دکتر رحیمی گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته و‌ روند امور جاری کاروان ارائه داد.

دکتر صالحی امیری نیز ضمن تقدیر و تشکر از دکتر رحیمی و کادر سرپرستی برای موفقیت اعضای کاروان ورزشی اعزامی کشورمان به این دوره از بازیها ابراز امیدواری کرد.

وی در دیدار با ورزشکاران رشته های مختلف نیز گفت: بارها در مصاحبه ها و‌سخنرانی هایم عنوان کرده ام که مدال و‌ موفقیت در رویدادهای ورزشی مهم است اما همه چیز نیست. برای من و مردم ایران مهم این است که شما از جان و دل برای شاد کردنشان مایه می گذارید و از هیچ تلاشی فرودگذار نمی کنید.

صالحی امیری در پایان این بازدید خطاب به ورزشکاران و کادر فنی گفت: مهمترین موضوع برای مخاطبین شما که مردم ورزش دوست ایران هستند تلاش حداکثری و نشان دادن روحیات یک جوان با اخلاق ایرانی است. بعنوان نمایندگان کشور تمام تلاش خود را بکار ببندید و چهره و‌خاطره ای خوب از خود به جای بگذارید.

آرژانتین 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر