کد خبر: 677742 A

مجید حسینی در ترکیب ترابوزان اسپور مانند ستاره ای در آسمان می درخشد.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال ترابوزان اسپور ترکیه شب گذشته موفق شد با نتیجه 3-1 از سد تیم آخیسارا بلدیه بگذرد و در جدول رده بندی صعود داشته باشد و به جمع بالانشینان نزدیک و نزدیک تر شود.

مجید حسینی در این مسابقه هم فیکس بود و بازهم نمایش قابل توجهی داشت.  او تا به حال 5 بار در ترکیب تیمش فیکس بوده که هیچ وقت به باخت منجر نشده است. آنها 13 امتیاز از 15 امتیاز ممکن را مال خود کرده اند و حسینی هم در قلب خط دفاعی می درخشد.

حتی روزنامه گازته دامگا هم به تمجید از حسینی پرداخت و گفت:  بازی هفته اول برابر باشاک شهیر در کنار دوبازی با آلانیااسپور و گزتپه نشان داد مجید حسینی مدافع جوان ایرانی از چه اهمیتی برای ترابزونی ها برخوردار است چون در غیاب این ملی پوش بوردو- ماوی ها امتیازی کسب نکردند و با نمایش ضعیف در ساختار تدافعی ناکامی را لمس کردند. حالا مشخص می شود چرا سران باشگاه در تابستان حاضر به پرداخت 300 هزار یورویی به استقلال شدند تا حسینی را به خدمت بگیرند. او با 5 بازی در ترکیب اصلی ترابزون در حال حاضر یکی از سه لژیونر برتر ایران در آستانه ورود به جام ملت های آسیا از حیث کسب امتیاز در بازی های باشگاهی است تا ستاره درخشان این روزهای آسمان ترابزون لقب بگیرد.

 

01343349

مجید حسینی ترابوزان اسپور ترکیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر