کد خبر: 677715 A

مسعود سلطانی فر در مورد قانون منع به کار گیری بازنشستگان اظهارنظر کرد.

به گزارش ایلنا، در هفته های اخیر تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان سر و صدای زیادی در جامعه راه انداخته و این قانون گریبانگیر مدیران ورزشی نیز شده است. برخی از روسای فدراسیون ها در تلاش هستند که با برخی اقدامات خود را مصون از پیروی از این قانون کنند اما تا به اینجا موفق به این کار نشده اند.

مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در حاشیه بازیهای پاراآسیایی 2018 جاکارتا درباره قانون منع به کارگیری بازنشسته ها گفت:« قانون برای تمام وزارت خانه ها قابل اجرا است و انجام خواهد شد».
او با بیان این مطلب که داورزنی بازنشسته نیست، در پاسخ به این سوال پیرامون وضعیت تاج و ضیایی در راس فدراسیون های فوتبال و والیبال تنها به این جمله بسنده کرد و گفت:« قانون برای تمام بازنشسته ها لازم الاجرا است».
به این ترتیب با تاکید وزیر ورزش و جوانان بر اجرای قانون بازنشستگی در تمامی فدراسیون ها به نظر می رسد مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال که پیش از این با اشاره به میزان جانبازی خود در صدد ماندن در سمت ریاست بود تا پایان آبان ماه بیشتر نمی تواند بر مسند ریاست فدراسیون باقی بماند و باید جای خود را به رئیس جدید بدهد چون قانون بازنشستگی کشوری که به تصویب رسید تا آن روز باید اجرا شود.

مهدی تاج مسعود سلطانی فر احمد ضیایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر