کد خبر: 677698 A

المپیک جوانان 2018 - بوینس‌آیرس؛

رئیس کمیته ملی المپیک با حضور در محل اسکان ورزشکاران با آنها صحبت کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، سیدرضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک، به همراه قراخانلو رییس آکادمی ملی المپیک عصر روز گذشته در ساختمان اسکان ورزشکاران ایرانی حضور یافت و‌ با اصغر رحیمی سرپرست کاروان، ساعی و اسلامیان معاونین کاروان و جمعی از ورزشکاران و‌ کادر فنی تیم‌های ملی دیدار و گفتگو کرد. 

در این بازدید رحیمی گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته و‌ روند امور جاری کاروان ارائه داد.

صالحی امیری نیز ضمن تقدیر و تشکر از رحیمی و کادر سرپرستی برای موفقیت اعضای کاروان ورزشی اعزامی کشورمان در این دوره از بازی‌ها ابراز امیدواری کرد.

وی در دیدار با ورزشکاران رشته‌های مختلف نیز گفت: بارها در مصاحبه‌ها و‌سخنرانی‌هایم عنوان کرده‌ام که مدال و‌ موفقیت در رویدادهای ورزشی مهم است اما همه چیز نیست. برای من و مردم ایران مهم این است که شما از جان و دل برای شاد کردنشان مایه می‌گذارید و از هیچ تلاشی فرودگذار نمی‌کنید.

صالحی امیری در پایان این بازدید خطاب به ورزشکاران و کادر فنی گفت: مهمترین موضوع برای مخاطبین شما که مردم ورزش دوست ایران هستند تلاش حداکثری و نشان دادن روحیات یک جوان با اخلاق ایرانی است. به عنوان نمایندگان کشور تمام تلاش خود را بکار ببندید و چهره و‌خاطره‌ای خوب از خود به جای بگذارید.

 

صالحی امیری بازیهای المپیک جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر