کد خبر: 677584 A

کابوس CR7 ادامه دارد...

کریستیانو رونالدو پس از گذراندن یک هفته کابوس وار ساعاتی پیش با اتهام جدیدی رو به رو شد.

به گزارش ایلنا، لسلی استوال، وکیل کاترین مایورگا، از اعلام نام خانم آمریکایی که اعتراف کرده توسط کریستیانو رونالدو مورد تجاوز قرار گرفته، خودداری کرد اما اعلام کرد او به پلیس لاس وگاس مراجعه کرده است. استوال می‌گوید این خانم طی تماسی به او اعلام کرده تجربه مشابهی با مایورگا داشته است.

مایورگا هفته گذشته ادعا کرد که رونالدو در ژوئن سال 2009 میلادی در پنت هاوس هتلی در سین سیتی به او تجاوز کرده است. البته مهاجم پرتغالی یوونتوس به سرعت این ادعای را رد کرد و آن را "خبر جعلی" نامگذاری کرده و بعدا گفت تمامی اظهارات او پیرامون این پرونده روشن است.

v_khgn_2

در تاریخ 13 ژوئن 2009، کریستیانوی 100 میلیون پوندی که در تابستان از رئال مادرید راهی یوونتوس شده، به همراه برادر و پسر عمویش در لاس وگاس تعطیلات را سپری می‌کرد. اظهارات رونالدو پس از انتشار این اخبار در اذهان عمومی آنطور که باید پذیرفته نشد چرا که فیلم رقصیدن این بازیکن با مایورگا در میهمانی شبانه منتشر شده بود.

وکلای رونالدو از نشریه آلمانی اشپیگل که برای اولین بار این خبر را اعلام کرده به دلیل انتشار اکاذیب شکایت کرده‌اند. باید دید ستاره نه چندان دوره رئال مادرید که به همراه این تیم موفق شد به چهار توپ طلا دست پیدا کند در نهایت چگونه از ماجرای جنجالی جدید رهایی می‌یابد.

تجاوز کریستیانو رونالدو یوونتوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر