کد خبر: 677571 A

جیجی بوفون اسطوره فوتبال ایتالیا که همواره در برنامه‌های مد و فشن حضور فعالی داشته، با حضور در پاریس نیز به فعالیت‌هایش ادامه داده و حالا با نشریه اکیپ، همکاری‌اش را آغاز کرده.

به گزارش ایلنا، او در مصاحبه با این مجله نیز در این رابطه صحبت کرد. گلر ایتالیایی در پاسخ به این سوال که آیا بچه‌ها به خاطر لباس‌های متفاوت دروازه‌بان‌ها سراغ این پست می‌روند، گفت: «بله حقیقت دارد، این بخشی از موضوع است. من می‌خواستم نسبت به دیگران متفاوت باشم. من می‌خواستم لباس خودم را داشته باشم، دستکش، کلاه و مسوولیت‌های فراوان. فکر می‌کنم من نخستین گلری بودم که سیستماتیک، با پیراهن آستین کوتاه در زمین ظاهر می‌شدم. همچنین نخستین گلری بودم که می‌خواستم پیراهن تیمم را بپوشم، در زمان حضورم در پارما. کوتاهی آستین‌ها برای نشان دادن عضلاتم یا چنین چیزهایی نبود، با این کار احساس راحتی بیشتری داشتم.»

بوفون در سن 40 سالگی، 21 سال از کیلیان امباپه بزرگتر است و ستاره فرانسوی تصورش را نمی‌کرده روزی همبازی بوفون شود. بوفون گفت: «با کیلیان امباپه شوخی می‌کنیم و می‌خندیم و او گاهی به من می‌گوید هرگز فکر نمی‌کردم روزی برسد که من با تو در یک تیم همبازی شوم. زمانی که امباپه خیلی کوچک بود بازی من در ترکیب ایتالیا مقابل فرانسه را در فینال جام جهانی 2006 مشاهده کرده اما جالب اینجاست 11 سال بعد از من در نیمه نهایی لیگ قهرمانان در سال 2017 در دیدار یوونتوس و موناکو مقابل او بازی کردم!

ایتالیا بازی زمین فوتبال مد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر