کد خبر: 677569 A

سیلویو برلوسکنی مالک سابق باشگاه میلان که به تازگی باشگاه مونتزای دسته سومی فوتبال ایتالیا را خریده است، بخشی از قوانین و برنامه‌های انضباطی‌اش برای این تیم را اعلام کرده است.

به گزارش ایلنا، برلوسکنی در ابتدای سال 2017 سهام باشگاه میلان را به چینی‌ها فروخت تا به دنیای سیاست برگردد اما در آنجا هم به اهداف خود نرسید و حالا دوباره تصمیم گرفته به اهالی مستطیل سبز ملحق شود.

نخست وزیر سابق ایتالیا در یک مراسم که در شهر میلان برگزار شد، تأکید کرد: «تیمی که من می‌خواهم بسازم، تیمی جوان و متشکل از بازیکنان ایتالیایی خواهد بود. این بازیکنان باید موهای مرتبی داشته باشند و به همین منظور ما از همین حالا یک آرایشگر در مونتزا پیدا کرده‌ایم که گفته حاضر است موی سر بازیکنان ما را مجانی کوتاه کند. علاوه بر این در تیم من هیچ بازیکنی نه حق دارد ریش بگذارد و نه حق دارد خالکوبی کند. همچنین هیچ کدام‌شان نباید گوشواره به گوش‌های‌شان بیندازند و به این کارشان هم افتخار کنند.»

برلوسکنی ادامه داد: «بازیکنان تیم من در زمین بازی باید نماد نظم و ترتیب باشند و وقتی روی حریفی مرتکب خطا شوند باید از او عذرخواهی کنند و متشخصانه با داوران رفتار کنند. اگر از آنها امضا خواسته شد یا تقاضای گرفتن عکس شد، باید با دقت امضا کنند و نام و نام خانوادگی‌شان را هم پای آن بنویسند نه اینکه یک چیز خرچنگ‌ قورباغه‌ای تحویل هواداران بدهند. همچنین همیشه باید لباس‌هایی مرتب و موقر به تن داشته باشند. من از تیمم چیزی متفاوت از فوتبال مدرن می‌خواهم.»

ایتالیا خالکوبی فوتبال سیاست باشگاه میلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر