کد خبر: 677553 A

سسک فابرگاس می‌گوید دوست دارد پس از این فصل هم به دوران بازیگری‌اش در چلسی ادامه دهد و اینکه دوست داشته زودتر از اینها مائوریتسیو ساری هدایت آبی‌های لندن را برعهده می‌گرفت.

به گزارش ایلنا، فابرگاس که در پیروزی یک بر صفر چلسی مقابل تیم ویدی در لیگ اروپا به‌عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد، تنها برای سومین بار در این فصل در ترکیب اصلی چلسی قرار گرفت. با این حال او از وضعیتش راضی است. او گفت: «من وضعیتم را دوست دارم. همه اتفاقاتی که دارد برایم رخ می‌دهد خوب است. این همان چیزی است که من می‌خواهم. من زیر نظر ساری احساسات خوبی دارم، احساساتی که پیش از ورود او فکر می‌کردم دوباره هرگز نمی‌توانم تجربه‌شان کنم. راستش را بخواهید 100 بار صاحب توپ شدن، اینکه تمام بازی از طریق من یا جورجینیو مدیریت شود، نقش بسیار مهمی است. من دارم بازی با این سبک را یاد می‌گیرم و برای آن هم خیلی اشتیاق دارم چون خیلی جالب است.» 

فابرگاس افزود: «شیوه‌ای که ساری فوتبال را می‌بیند همان شیوه‌ای است که شاید اگر من در آینده سرمربی شوم، در تیمم پیاده خواهم کرد. من بازی به این شیوه و نوع نگاه ساری به فوتبال را دوست دارم. من از او دارم خیلی چیزها یاد می‌گیرم و شیوه کاری او واقعاً جالب است و من واقعاً مشتاقم که برای مدتی طولانی با او کار کنم. ‌ای کاش که او زودتر از اینها سرمربی چلسی می‌شد چون من دارم به پایان دوران بازیگری‌ام نزدیک می‌شوم. من قطعاً از بازی در کنار او راضی‌ام.»

فابرگاس سپس فاش کرد که چلسی هنوز برای تمدید قراردادش با او وارد مذاکره نشده است، قراردادی که تابستان سال آینده به پایان می‌رسد. او ادامه داد: «من به تازگی مصدومیتی شدید را پشت سر گذاشته‌ام اما هنوز هم انگیزه و اشتیاق زیادی دارم. با کمال میل آماده تمدید قراردادم هستم اما راستش باشگاه هنوز چیزی نگفته است. 8 ماه دیگر قرارداد دارم اما دوست دارم بعد از آن هم بمانم.»

بازی چلسی فوتبال لندن ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر