کد خبر: 677552 A

برناردو سیلوا اعتراف کرد که از تمایل باشگاه منچستریونایتد به خرید او در بازار تابستانی سال گذشته و شانسش برای رفتن به اولدترافورد مطلع بوده است اما این اتفاق رخ نداده چون منچسترسیتی تنها تیمی بود که به او پیشنهادی رسمی داد و به همین دلیل به این تیم ملحق شد.

به گزارش ایلنا، سیلوا سال 2017 با باز شدن پنجره نقل و انتقالات، آماده ترک موناکو شد و همه از ملحق شدن او به هموطنش ژوزه مورینیو در انگلیس می‌گفتند. او به سمت منچستر هم پرواز کرد اما نه برای قرارداد بستن با قرمزهای این شهر بلکه برای عقد قرارداد با همشهری آبی آنها. به این ترتیب برای خیلی‌ها این سوال پیش آمد که چرا او به یونایتد نرفت.

سیلوای 24 ساله که با قراردادی 43 میلیون پوندی به سیتی پیوست، به نشریه سان خاطره روزی را تعریف کرد که در هواپیمایی به مقصد منچستر، با دیگر مسافران درباره مقصد بعدی‌اش صحبت کرد. او گفت: «در هواپیما مردی بود که فکر می‌کرد من دارم به منچستریونایتد می‌روم. او طرفدار من‌یونایتد بود. من اما به او نگفتم که دارد اشتباه فکر می‌کند اما بله، خیلی از مردم نمی‌دانستند که من دارم به کجا می‌روم. من از اینکه منچستریونایتد می‌خواهد با من قرارداد ببندد، مطلع شده بودم ضمن اینکه در یونایتد هم دوستانی دارم. یکی از فیزیوتراپ‌های این تیم با من در موناکو کار می‌کرد. سرمربی تیم هم که خب پرتغالی است و من او را قبلاً دیده بودم.»

برناردو سیلوا ادامه داد: «با ویکتور لیندلوف هم وقتی که در بنفیکا بودیم آشنا شدم. نمانیا ماتیچ را هم به خاطر دوران حضورش در بنفیکا می‌شناختم. پس با چند بازیکن یونایتد آشنا بودم. با این حال اگر دقیقاً بخواهم بگویم، منچسترسیتی تنها تیمی بود که به من پیشنهادی رسمی داد.»

انگلیس مسافران هواپیما یونایتد سیلوا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر