کد خبر: 677186 A

سامان مسیر توریست‌ها را از قعر جدول تغییر می‌دهد؟

سامان قدوس سومین گل فصل خود را برای آمیان به ثمر رساند.

به گزارش ایلنا، رونار الکس رونارسون را باید هم بدشانس دانست و هم خوش شانس.دروازه بان 23 ساله دیژون خوش شانس بود که سوپرگل سامان را به زیباترین شکل ممکن و از بهترین زاویه تماشا کرد. بدشانس هم بود که چرا باید قرعه به نام او می افتاد تا پذیرای این شوت بی نظیر بود.

از دقیقه 39 بازی شب گذشته حالا همه درباره ستاره ایرانی آمیان می نویسند. فرانک لی دورزا از اکیپ گل سامان را بارها دیده است. "او دو ساعت قبل از بازی بهترین بازیکن ماه شده بود و خیلی زود جواب کسانی که به او رای داده بودند را با یک سوپرگل داد. گل بی نظیری بود و نمی شد آن را مهار کرد.

پیتر لاندن هم از اکسپرس در این باره گفت: دروابان دیژون روی این شوت گیج شده بود و نمی‌دانست که باید به کدام سمت برود. فوق العاده بود فوق العاده!

سامان هر هفته به مهره قدرتمندتری برای تیم نه چندان قدرتمندش تبدیل می شود. سه گل و دو پاس گل در هفت بازی. این بار دیگر گل او برای تیمش سه امتیازی بود و مانند دو گل قبلی اش بی اثر نبود. او ستاره بی بدیل تیمش است و قطعا چشم امید هواداران در ورزشگاه استاد لا لیکورن به ساق های این ستاره 25 ساله خواهد بود.

بعد از تعطیلی دو هفته ای رقابت های باشگاهی، آمیان با قدیس جدید خود باید به پارک دوپ رنس برود و رو در روی تیم شکست ناپذیر پاریسن ژرمن قرار بگیرد. سامان با با موشک 35 متری اش به استقبال بوفون و یا آره اولا می رود و برای زدن گل چهارم اقدام خواهد کرد.

 

1046704270-1024x1024

حجم ویدئو: 1.87M | زمان ویدئو: 00:00:23
سامان قدوس پاریسن ژرمن فرانسه آمیان فرانسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر