کد خبر: 677031 A

مربی استقلال در مورد بازی با نفت مسجد سلیمان و حواشی آن صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، بیژن طاهری در نشست خبری بعد از دیدار استقلال با نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: ما سخت کار می‌کنیم و تلاش بسیار زیادی داریم و تا حدودی هم در کارمان پیشرفت داشتیم. ما از صفر شروع کردیم چون بازیکنان ما در اردوهای ابتدای فصل نبودند.

وی افزود: 2 بازی سنگین با چنین تیمی بازیکنان ما را خسته کرد، می‌توانستیم گلهای بیشتری بزنیم ولی به خاطر جو بازی کار سخت شد. ما آنالیز خوبی از حریف داشتیم و از بازی هم راضی بودیم. آنها خیلی خوب کار کردند و مقداری دفاع تیمی ما ضعف دارد که در آینده رفع می‌شود.

طاهری در خصوص عملکرد تیمش در دیدار با نفت مسجدسلیمان گفت: ما احتیاجی نداشتیم که بخواهیم بازی را به جنجال بکشیم از طرفی تیم ما جلو بود و مهدی قائدی هم یک بازیکن جوان بود که برای ما خوب کار کرد. صیادمنش هم زحمت کشید و عملکرد خوبی داشت. در مورد تعویض قائدی هم باید بگویم که ما مجبور شدیم او را تعویض کنیم و درست است که قائدی سن و سال کمی دارد اما روح بزرگی دارد.

مربی تیم استقلال در خصوص اینکه مهدی قائدی بعد از تعویض اعتراض کرده است، گفت: او اعتراض نکرد در بازی گذشته هم گفتند که او بطری آب را پرت کرده ولی بطری از دست او افتاد. امروز هم که خندان از زمین بیرون آمد.

طاهری در خصوص اینکه داوری را چطور می‌دید، گفت: باشگاه نامه اعتراض رسمی خود را به سازمان لیگ ارسال کرده و ما برای سیدعلی احترام ویژه‌ای قائل هستیم اما او نباید تحت تأثیر جو قرار می‌گرفت.

وی در خصوص اتفاقاتی که در ورزشگاه رخ داده است، بیان داشت: باید این را بگویم که کجای دنیا پشت نیمکت مربیان این همه صحبت می‌شود این یک مشکل بزرگ در شهر مسجدسلیمان بود که امروز به وجود آمد.

وی در پایان در خصوص اینکه شفر حواشی را ایجاد کرده بود، گفت: مربی ما هیچ حاشیه‌ای نداشت.

لیگ برتر فوتبال استقلال تهران بیژن طاهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر