کد خبر: 677021 A

باشگاه منچسترسیتی برای سفر پیش‌ رو به مرسی‌ساید جهت مصاف با لیورپول در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس یکسری تمهیدات امنیتی در نظر گرفته تا از تکرار اتفاقی که در آخرین مصافش با این تیم رخ داد، جلوگیری کند.

به گزارش ایلنا، در آخرین سفر منچسترسیتی به لیورپول پیش از آغاز دیدار دو تیم در دور رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، اتوبوس این تیم در مسیر ورزشگاه آنفیلد هدف بطری‌های آب و مواد محترقه هواداران تیم میزبان قرار گرفت و به ‌حدی به آن آسیب رسید که بازیکنان تیم میهمان نتوانستند با آن به منچستر برگردند و از وسیله‌ای جایگزین برای برگرداندن آنها استفاده شد. این اتفاق از نظر روحی بازیکنان میهمان را به ‌هم ریخت. منچسترسیتی آن بازی را باخت و پس از مسابقه پپ گواردیولا به تأثیر حمله هواداران تیم میزبان در نتیجه بازی اشاره کرد.

در آخرین سفر سیتی به لیورپول، پلیس این شهر اتوبوس تیم پپ گواردیولا را از مسیر متفاوت به ‌سمت ورزشگاه آنفیلد هدایت کرد که با مسیر همیشگی تفاوت داشت و باعث شد بیشتر مورد حمله هواداران لیورپول قرار بگیرد.

یکشنبه هفته پیش رو، سیتی در هفته هشتم لیگ دوباره میهمان لیورپول است و به همین دلیل مسوولان این باشگاه برای جلوگیری از تکرار اتفاقاتی که در ماه آوریل رخ داد، قصد دارند از دوربین‌های مداربسته با کیفیت بالا استفاده کنند تا در صورت حمله احتمالی دوباره به اتوبوس این تیم، عاملان این حمله را شناسایی و به پلیس معرفی کنند. این دوربین‌ها که قابلیت تصویربرداری 360 درجه و زوم را دارند، قرار است به سیتی برای شناسایی افرادی که به اتوبوس سیتی حمله می‌کنند، کمک کند.

اتوبوس دوربین لیگ برتر انگلیس لیگ قهرمانان اروپا مواد محترقه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر