کد خبر: 677017 A

بعد از انتقاد زیرکانه از مهدی رحمتی و وینفرد شفر

سنگربان جوان استقلال تهران به صورت رسمی اعلام کرد تصمیم دارد جمع آبی پوشان را ترک کند.

به گزارش ایلنا، سید حسین حسینی در پایان دیدار برابر نفت مسجد سلیمان گفت: میخواهم از استقلال جدا شوم در این مدت خیلی سکوت کردم و دوست نداشتم حاشیه‌ای از طرف من به تیم وارد شده و لطمه بخورد. در بازی با پارس جنوبی جم به شفر گفتم چرا من را بازی نمی‌دهی که پس از آن برخی از دوستان خواستند که من را مقابل هوادار قرار بدهند و بگویند حاشیه درست می‌کنم. خیلی‌ها اعترض کردند، اما مشکلی برای‌شان پیش نیامد. نمی‌دانم امسال چه چیزی تغییر کرده که بازی نمی‌کنم.

حسینی افزود: سال گذشته خیلی بازی کردم و به من میدان دادند و تا آنجایی که همه می‌دانند پاسخ اعتمادشان را دادم اما امسال نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که 10،12 دیدار است فرصت بازی به من داده نشده است. اگر به خاطر اعتراض به شفر بوده باشد در جلسه‌ای به او گفتم که اگر اعتراضی کرده‌ام، معذرت خواهی می‌کنم شفر هم گفت ناراحت نیستم و خوب تمرین می‌کنی و از تو راضی‌ام. نمی‌دانم باید چه کار کنم که بازی کنم؟ بالاخره من دروازه‌بان ملی‌پوش هستم و دوست دارم پیشرفت کنم.

سنگربان جوان استقلال گفت: من نیم فصل از استقلال می‌روم و تصمیم قطعی است. آقای فتحی و باشگاه باید رضایت‌نامه من را بدهند، چون این تصمیم به سود هر دوی ما خواهد بود. باز هم می‌گویم اگر به خاطر اعتراضم نیمکت نشین هستم، از شفر عذرخواهی کرده بودم. به خاطر خودم، خانواده‌ام و اینکه می‌خواستم بازی کنم، معذرت خواستم، اما شاید موضوع چیز دیگری است. از اواخر سال گذشته نیمکت نشین شده‌ام، در صورتی که خیلی‌ها کارهای بدتری کردند. دوست ندارم هواداران ناراحت شده یا مشکلی از طرف من بوجود بیاید، اما کاری نکرده‌ام که هم لیگ و هم جام حذفی بازی به من نمی‌رسد. امیدوارم رضایت‌نامه من را بدهند، چون خسته شده‌ام.

استقلال بازی مسجد نفت جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر