کد خبر: 676727 A

اکبر میثاقیان؛

بحث بازگشت اکبر میثاقیان به تیم خونه به خونه بابل نقل محافل رسانه‌ها در هفته گذشته بود.

به گزارش ایلنا، پس از برکناری اکبر محمدی از تیم خونه به خونه، بحث بازگشت اکبر میثاقیان به تیم اروند خرمشهر به اوجش رسید و در آن سو نیز شنیده شده بود که خرمشهری‌ها با گزینه‌هایی درحال مذاکره هستند. اکبر میثاقیان سرمربی کنونی اروند خرمشهر در گفتگو با خبرگزاری ایلنا درخصوص اتفاقات پیش آمده در هفته گذشته سخن گفت. این گفتگو را در ذیل بخوانید؛

خبرگزاری ایلنا: آقای میثاقیان از آخرین وضعیت اروند خرمشهر بفرمائید

ما یک بازی کمتر نسبت به سایرین داریم و با صدر جدول 4 امتیاز فاصله داریم. روند ما روند بدی نیست و هر جایی بودم در هفته‌های ابتدایی اینگونه بود تا اینکه تیم جا بیفتد. تیم ما تیم نوپایی است و تازه شکل گرفته است و زمان می‌برد تا به شرایط آرمانی برسیم. نسبت به بازی هفته اولمان خیلی بهتر شده‌ایم و نشان می‌دهد که تیم خیلی قدرتمندی داریم. ما در بازی با بادران 5 بازیکن اصلی را در اختیار نداشتیم. نباید آن بازی را واگذار می‌کردیم اما به هر حال هفته‌های بعد جبران خواهیم کرد.

خبرگزاری ایلنا: در این چند روز شایعاتی مطرح شده بود که خونه به خونه با شما تماس داشته. در این خصوص توضیح میدید

چه شده بود؟ بابل با من مذاکره کرده بود؟ نه، من با اروند قرارداد دارم و اصلا صحبتی نشده بود تا من به خونه به خونه بروم. من این موضوع را تازه از شما می‌شنوم.

خبرگزاری ایلنا: این هفته یه بازی خیلی حساس خانگی مقابل شهرداری ماهشهر دارید. آنها محکوم به پیروزی هستند، نظرتان در این خصوص چیست

هیچ تیمی در لیگ یک تیم ضعیفی نیست. مطمئنم تیم ماهشهر تیم خیلی خوبی است و مربی خیلی خوبی نیز دارد. لیگ امسال یکی از سخت‌ترین لیگ‌های تاریخ است و امسال هر تیمی اول تا سوم شود شاهکار کرده است. تیم ماهشهر بدشانسی آورده که در اینجای جدول ایستاده است.

خبرگزاری ایلنا: شنیده شده اروند با مربیانی مذاکره کرده. حقیقت داشته؟

حقیقتا خبری ندارم و فکر نکنم اینگونه باشد. این شایعات را برای اولین بار از شما می‌شنوم و فکر نکنم حقیقت داشته باشد. الان هفته ششم است و ما فاصله چندانی با صدر نداریم و فکر نکنم این شایعات در باشگاه ما مطرح شده باشد.

لیگ دسته اول اکبر میثاقیان خونه به خونه اروند خرمشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر