کد خبر: 676712 A

مدیر تیم ملی فوتبال امید ایران با اعلام خبر پایان اردوی بخش اول بازیکنان دعوت شده اعلام کرد که کادر فنی به اهداف مورد نظر در این اردو دست یافته است.

به گزارش ایلنا، حمید استیلی در خصوص پایان اردوی گروه اول بازیکنان دعوت شده گفت: هدف از برپایی این اردو ارزیابی کیفیت بازیکنان مورد نظر بود تا به نتیجه مناسب در این خصوص برسیم و خوشبختانه باید بگویم کادر فنی تیم ملی امید و شخص آقای کرانچار از شرایط این اردو راضی بوده اند. بر همین اساس با توجه به درخواست برخی از باشگاهها بازی درون تیمی روز شنبه لغو شد و اردوی گروه اول بازیکنان دعوت شده با توجه به برگزاری بازی درون تیمی روز جمعه به پایان رسید.

استیلی در ادامه گفت: آقای کرانچار در چند جلسه تمرینی و یک بازی کامل سطح فنی بازیکنان را مورد ارزیابی قرارداد و به نتیجه مورد نظر و شناختی که لازم بود دست یافت. بر این اساس برای برگزاری مرحله دوم اردو با حضور بازیکنانی که بیشتر آنها در مسابقات جاکارتا حضور داشتند و همچنین لژیونرهای دعوت شده آماده می شویم. خوشبختانه فرصت کافی در اختیار داشته ایم و کار را به موقع شروع کردیم که حالا کادر فنی توانسته تمامی بازیکنان شایسته این رده سنی را زیر نظر بگیرد. البته درهای تیم امید همچنان به روی بازیکنان شایسته باز خواهد بود و در ادامه اگر بازیکن دیگری باشد که بتواند به ما کمک کند حتما برای دعوت اقدام خواهیم کرد.
 مدیر تیم ملی فوتبال امید اضافه کرد: بخش دوم نفرات دعوت شده در واقع استخوان بندی اصلی تیم امید را شکل می دهند که تا امروز 7 مسابقه را با آنها پشت سر گذاشته ایم و البته از گروه اول هم نفراتی به این جمع اضافه خواهند شد تا با بهترین و شایسته ترین بازیکنان وارد مسابقات شویم. در این اردو 3 لژیونر ما هم حاضر می شوند که هماهنگی های لازم در این خصوص صورت گرفته است.

 

حمید استیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر