کد خبر: 676627 A

سومین دوره بازیهای المپیک جوانان-2018 بوینس آیرس

مراسم قرعه کشی سومین دوره بازی‌های المپیک جوانان 2018 عصر امروز (جمعه - 13 مهرماه) در محل برگزاری مسابقات انجام شد و 6 نماینده تکواندو کشورمان حریفان خود در این دوره از رقابت‌ها شناختند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک ، تیم‌ملی تکواندو پسران کشورمان با ترکیب حامد اصغری در وزن 63- کیلوگرم، علی اشکوریان در وزن 73- کیلوگرم و محمدعلی خسروی در وزن 73+ کیلوگرم به مصاف رقبای خود می رود و تیم دختران را نیز مهلا مومن‌زاده در وزن 44- کیلوگرم، یلدا ولی‌نژاد در وزن 63- کیلوگرم و کیمیا همتی در وزن 63+ کیلوگرم تشکیل می دهند.

یکشنبه - 15 مهرماه و در روز نخست مبارزات اوزان 44- کیلوگرم دختران و 48- کیلوگرم پسران برگزار می‌شود که مهلا مومن‌زاده نماینده کشورمان است.وی در نخستین دیدار به مصاف آدن اسماعیل از جبیوتی می‌رود و در صورت برتری رو در روی میرئو کانگ از کره‌جنوبی قرار می‌گیرد.

دوشنبه - 16 مهرماه و در روز دوم رقابت‌های اوزان 49- کیلوگرم دختران و 55- کیلوگرم پسران پیگیری خواهد شد و ایران در این دو وزن نماینده‌ای ندارد.

روز سه شنبه - 17 مهرماه و در سومین روز این رویداد، پیکارهای اوزان 55- کیلوگرم دختران و 63- کیلوگرم پسران انجام خواهد شد که حامد اصغری  در اولین پیکار باید با جواد آقایف از آذربایجان مبارزه کند و پس از آن رو در روی برنده دیدار کره‌جنوبی و آرژانتین قرار می‌گیرد.

در روز چهارم (چهارشنبه - 18 مهرماه) این رقابت‌ها، مبارزات اوزان 63- کیلوگرم دختران و 73- کیلوگرم پسران پیگیری خواهد شد که یلدا ولی‌نژاد و علی اشکوریان به عنوان نمایندگن ایران به مصاف رقبایشان می‌روند.یلدا در نخستین گام به مصاف ناتالی هّمادی از اردن می‌رود و در صورت برتری باید با یکی از نمایندگان مکزیک، ساحل عاج و جمهوری چک مبارزه کند.علی اشکوریان نیز پس از یک‌دور استراحت در اولین دیدار باید برنده دیدار چین تایپه و نیکاراگوئه را از پیش رو بردارد.

پنجشنبه - 19 مهرماه و در روز پایانی این رقابت‌ها، مسابقات اوزان 63+ کیلوگرم دختران و 73+ کیلوگرم پسران برگزار می‌شود و کیمیا همتی و محمدعلی خسروی نمایندگان ایرانی این روز هستند.کیمیا همتی ابتدا باید به مصاف شاریسا گاناوای از انگلیس برود و در صورت برتری با برنده دیدار روسیه و ترکیه مبارزه خواهد کرد.محمدعلی خسروی نیز در اولین دیدار باید با نیک آگوستین نماینده اسلوونی مبارزه کند و در ادامه نیز به مصاف برنده مصر و افغانستان می‌رود.

هدایت تیم پسران برعهده محمدرضا زوار به عنوان سرمربی است و فاطمه صفرپور نیز سرمربیگری تیم دختران را برعهده دارد.

آرژانتین 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر