کد خبر: 676606 A

برنامه امروز مسابقات لیگ‌های معتبر اروپایی

فوتبال در نقاط مختلف اروپا برگزار خواهد شد و بازیهای مهمی را در پیش خواهیم داشت.

به گزارش ایلنا،  امروز شنبه 14 مهرماه فوتبال باشگاهی اروپا در نقاط مختلف برگزار خواهد شد و هواداران فوتبال اروپا روزی پر از فوتبالهای ناب و جذاب را در پیش خواهند داشت.

لیگ جزیره - آخرین حضور ژوزه روی نیمکت منچستر؟

هفته هشتم لیگ برتر جزیره امروز با برگزاری 6 مسابقه پیگیری خواهد شد که در مهمترین و حساس‌ترین بازی امروز منچستریونایتد در الدترافورد میزبان شاگردان رافا بنیتز در نیوکاسل خواهند بود. رسانه‌های انگلیس فاش کرده‌اند که این آخرین حضور مورینیو در یونایتد خواهد بود و با کسب هر نتیجه‌ای در این مسابقه تا آخر هفته جای خود را به مایکل‌کریک خواهد داد. در دیگر مسابقات مهم امروز واتفورد شگفتی ساز با بورنموث پیکار خواهد کرد و تاتنهام در ومبلی میزبان کاردیف خواهد بود. برنامه بازی‌های لیگ جزیره به شرح ذیل است:

برنلی  -  هادرسفیلد    17:30

کریستال‌پالاس - وولورهمپتون   17:30

لسترسیتی - اورتون  17:30

تاتنهام - کاردیف‌سیتی  17:30

واتفورد - بورنموث   17:30

منچستریونایتد - نیوکاسل  20:00

لالیگا - لوپتگی به دنبال پایان دادن روزهای بد

هفته هشتم لیگ اسپانیا با 4 مسابقه آغاز خواهد شد که در مهمترین بازی رئال‌مادرید  میهمان آلاوز خواهد بود. شاگردان لوپتگی که تحت فشار شدید رسانه‌ها قرار گرفته‌اند در این مسابقه خارج از خانه تلاش خواهند که به نتایج بد چند بازی اخیر خود در لیگ و لیگ قهرمانان اروپا پایان بخشند. قهرمان سه سال گذشته فوتبال اروپا سه شنبه در مسکو به تیم زسکامسکو 1 بر 0 باخت که این شکست با انتقاد رسانه‌ها از لوپتگی همراه بود و حال او می‌کوشد که این نتایج ضعیف را جبران کند. برنامه بازیهای لالیگا به شرح ذیل است :

ژیرونا - ایبار   14:30 

ختافه  -  لوانته  17:45

دپورتیوو آلاوز - رئال‌مادرید  20:00

لگانس - رایووایکانو 22:15 

 بوندس‌لیگا - دورتموند در پی اثبات صدرنشینی، بایرن مونیخ به دنبال بازپس گیری صدر جدول

هفته هفتم بوندس لیگا آلمان با انجام 5 مسابقه پی‌گیری می‌شود که در مهمترین مسابقه بایرن‌مونیخ در آلیانز‌آرنا میزبان بروسیا مونشن‌گلادبخ است. روند سینوسی شاگردان کواچ در این فصل این فرصت را در اختیار دورتموند قرارداده تا از آنها پیشی گرفته و صدر جدول قرار بگیرند اما آنها نمی‌خواهند این روند ادامه داشته باشد و از هیچ تلاشی برای بازپس گیری صدر جدول مضایقه نخواهند کرد. دورتموند هم در خانه میزبان آگسبورگ خواهد بود تیمی که توانسته بایرن مونیخ را متوقف کند و درتموند نمی‌خواهد به سرنوشت باواریایی‌ها دچار شود. برنامه بازی‌های بوندس‌لیگا به شرح ذیل است:

ماینتز - هرتابرلین 17:00

بورسیادورتموند - آگسبورگ 17:00

فورتونادوسلدورف - شالکه 17:00

هانوفر - اشتوتگارت 17:00

بایرن‌مونیخ - بروسیامونشن‌گلادباخ  20:00

سری آ - یوونتوس باز هم خواهد برد؟

در هفته هشتم سری آ ایتالیا امروز با سه مسابقه آغاز خواهد شد که در مهم‌ترین مسابقه امروز یوونتوس صدرنشین در خانه‌ی اودینزه به مصاف این تیم خواهد رفت و در این مسابقه در پی کسب هشتمین پیروزی متوالی خود در لیگ خواهد بود. در دیگر دیدار مهم امروز رم در خانه‌ی امپولی میهمان این تیم خواهد بود و دی‌فرانچسکو تلاش خواهد کرد رم را به صدرجدول نزدیک کند. برنامه بازیهای سری آ به شرح ذیل است:

کالیاری - بولونیا  16:30

اودینزه - یوونتوس 19:30

امپولی - رم  22:00

لوشامپیونه - لیل به دنبال تثبیت جایگاه دوم

هفته‌ی نهم لوشامپیونه امروز با برگزاری 5 مسابقه آغاز خواهد شد. تیمهای مدعی قهرمانی امروز مسابقه نخواهند داشت اما در مهمترین مسابقه امروز لیل در خانه میزبان سنت اتین خواهد بود و تلاش می‌کند با برد در این مسابقه جایگاه خود را رده‌ی دوم تثبیت کند. سامان قدوس در آمیان هم در خانه از دیجون پذیرایی خواهد خواهد کرد.  برنامه رقابتهای امروز لوشامپیونه به شرح ذیل است:

لیل - سنت اتین  18:30

آمیان - دیجون  21:30

انگرس _ استراسبورگ 21:30

گنگام - مون پلیه  21:30

المپیک نیمس - رمس 21:30

لالیگا لوشامپیونه بوندس لیگا لیگ جزیره سری آ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر