کد خبر: 674999 A

سرمربی پرسپولیس پیش از اعلام رسمی ترکیب تیمش آن را رسانه‌ای کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس در شرایط دشواری باید امروز خودش را برای مصاف با السد آماده کند و با توجه به کمبود بازیکن و محرومیت و مصدومیت چند مهره کلیدی، دست برانکو برای چینش 11 نفر اصلی تیمش کاملاً بسته است و در این شرایط حدس زدن ترکیب پرسپولیس کار دشواری نیست.

سرخپوشان حسین ماهینی، کمال کامیابی‌نیا و محمد انصاری را در ترکیب اصلی در اختیار ندارند و باید بدون این 3 مهره کلیدی به مصاف السد بروند.

با این وجود شب گذشته و در برنامه نود ارتباط تلفنی با سرمربی پرسپولیس به تنها علامت سوال ترکیب سرخپوشان یعنی دفاع راست پاسخ داده شد و برانکو روی خط برنامه از ترکیب 11 نفره تیمش رونمایی کرد.

بنابر اعلام برانکو ایوانکوویچ علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان پرسپولیس مقابل السد خواهد بود؛ سید جلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده دو مدافع میانی سرخ پوشان هستند و سیامک نعمتی به دلیل محرومیت محمد انصاری و آسیب دیدگی حسین ماهینی، به پست دفاعی منتقل شده و به‌عنوان مدافع راست بازی می‌کند؛ شایان مصلح نیز که معمولا نیمکت‌نشین بوده با این کمبود بازیکن وارد ترکیب شده و در سمت چپ خط دفاعی به میدان می‌رود.

احمد نوراللهی، هافبک دفاعی پرسپولیس برابر السد خواهد بود و بشار رسن و امید عالیشاه به‌عنوان وینگرهای راست و چپ برابر تیم قطری بازی می‌کنند که آدام همتی، گلزن سرخ پوشان برابر سپیدرود نیز با اضافه شدن به ترکیب بین عالیشاه و رسن و کمی جلوتر از نوراللهی کار خواهد کرد.

گادوین منشا و علی علیپور نیز که به هماهنگی خوبی در خط حمله پرسپولیس رسیده‌اند نیز با اعلام برانکو ایوانکوویچ دو مهاجم نماینده ایران در دیدار آسیایی مقابل السد قطر خواهند بود.

پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر