کد خبر: 674912 A

در اوج دعوای کی‌روش و برانکو پای آدام همتی هم وسط کشیده شد. سرمربی تیم ملی در جواب یکی از حملات سرمربی پرسپولیس، عقد قرارداد با آدام همتی را زیر سوال برد.

به گزارش ایلنا، برانکو یک هفته بعد از گل همتی به سپیدرود مدعی است که این بازیکن کیفیتش را ثابت کرده و غیرمستقیم از کی‌روش خواسته که سکوت کند. در مصاحبه سرمربی پرسپولیس آمده: «آدام روزهای سخت فکری و روانی را پشت سر گذاشت تا به اینجا رسید. او به بهترین نحو پاسخ همه کسانی که از او انتقاد می‌کردند را داد. آدام نشان داد همه انتقادات با عملکرد مثبت نقش بر آب می‌شود و ادعای این چنینی را تکذیب کرد. او یاد داد بعضی آقایان بهتر است سکوت کنند. من هم نمی‌فهمم چرا این افراد در امور سایر باشگاه‌ها دخالت می‌کنند.»

حمله برانکو به کی‌روش در روزهایی که تشنج بین طرفین فروکش کرده جای سوال دارد، ولی مهم‌تر از آن استدلال سرمربی کروات است که سوالاتی را به‌وجود می‌آورد.

اگر یک گل زده در لیگ برتر معیار دقیقی برای تایید کیفیت یک بازیکن است، تمام بازیکنان یک گله تاریخ لیگ برتر می‌توانند چنین ادعایی داشته باشند. در پایان هر فصل لیگ می‌توان فهرستی طولانی از بازیکنان یک گله ردیف کرد، ولی با یک گل نمی‌توان برای آنها کارنامه ساخت و برای حمله به مربیان دیگر استفاده کرد.

از طرف دیگر حرف برانکو با عملش در تناقض است. او در حالی از همتی تعریف می‌کند که در دربی با وجود مصدومیت ماهینی حاضر نشد از او استفاده کند و همین به قیمت مصدومیت شدید مدافع تیمش تمام شد. پرسپولیس حالا دفاع راست ندارد، ولی او باز هم حاضر نیست آدام را در ترکیب قرار دهد و در بازی با السد می‌خواهد از سیامک نعمتی در این پست استفاده کند.

او برای حمله به کی‌روش بازیکنی را مثال زده که تنها در دقایق آخر بازی‌های پرسپولیس به زمین می‌رود و هرگز بیشتر از 15 دقیقه به زمین نرفته. اگر برانکو خیلی به آدام همتی اعتقاد دارد می‌تواند در بازی با السد او را در ترکیب اصلی تیمش قرار دهد.

بازی پرسپولیس سرمربی تیم ملی قطر مصاحبه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر