کد خبر: 674594 A

پایان شایعات

کارلوس کی‌روش به خبر توافق با فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پس از جام‌جهانی اتفاقات وحواشی زیادی در مورد سرمربی ایران در جام ملتهای آسیا شنیده می‌شد و گمانه‌زنی های زیادی در مورد آینده کاری کی‌روش مطرح شد و روزی نبود که یک خبر جدید حول نیمکت تیم ملی مخابره نشود.

اعضای فدراسیون و در راس آنها تاج در همه‌ی مصاحبه‌های خود قویا تاکید می‌کردند که کی‌روش در جام ملتها سرمربی ایران خواهد بود اما این صحبتها هیچوقت منجر به قرارداد رسمی نشده و هنوز هم این قرار داد منعقد نشده است.

در این مدت از تیمهای مختلفی برای پیوستن کی‌روش به آنها نام برده می‌شد از جمله‌ی این تیمها می‌توان به کلمبیا، الجزایر و مکزیک اشاره کرد و حتی در بعضی موارد خبر مذاکره کی‌روش با آنها نیز شنیده می‌شد اما مهدی تاج در مصاحبه هفته گذشته خود تمام این حواشی را بی اساس خوانده و تاکید کرد کی‌روش سرمربی ایران در جام ملتهاست اما این اظهارنظر آقای رییس هم نتوانست رسانه‌ها و مردم را قانع کرده و خیال آنها را راحت کند.

در اردوی اخیر تیم ملی نیز کی‌روش در روزهای ابتدایی اردو با لباس رسمی در تمرینات حاضر می‌شد که این رفتار او باعث دامن زدن به شایعات شد و ادعاهای تاج و همکاران را واهی جلوه می‌داد.

کارلوس کی‌روش در مصاحبه با سایت فدراسیون فوتبال ضمن تایید ادعاهای تاج گفته: " سرمربی تیم ملی در ادامه در پاسخ به سوالی در مورد شایعات مطرح شده در هفته گذشته در برخی رسانه‌ها در مورد حضورش در قاره‌های مختلف برای ادامه کار گفت: برخی از مسایل در زندگی آنقدر ساده است که برای برخی افراد درک این سادگی دشوار است. آقای تاج و هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تصمیم گرفتند تا از من برای کسب عنوان قهرمانی و مقام در جام ملتها دعوت کنند تا این عنوان را به چالش بکشم که این موضوع اول بود. موضوع دوم این است که با گذشت 8 سال کار در ایران، میراثی بوجود آمده و در مهر ماه امسال و پس از 8 سال اصرار کی روش این فرصت را خواهیم داشت که احتیاج ما به داشتن یک زمین تمرین استاندارد در مرکز ملی فوتبال برآورده شود و در مهر ماه سال جاری این زمین چمن به بهره برداری برسد. همچنین مرکز PEC که متعلق به ملی پوشان است ساخته شده و این واقعیاتی است که برخی چشم‌شان را روی آن می‌بندند. واقیعاتی که برخی وانمود می‌کنند متوجه آن نیستند و این مسایلی است که من درک نمی‌کنم.  " 

با این اظهارات حضور سرمربی کهنه‌کار پرتغالی روی نیمکت تیم ملی در جام ملتها قطعی است و باید ببینیم این مربی با تیم ملی ایران چه نتیجه‌ای را ثبت می‌کند.

تیم ملی ایران جام ملت‌های آسیا کی‌روش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر