کد خبر: 674510 A

دبیرکل فدراسیون فوتبال در مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال المپیک گفت:از شما میخواهم برای افتخار آفرینی در عرصه المپیک از هیچ تلاشی دریغ نکنید.

به گزارش ایلنا، مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال المپیک اعزامی به رقابتهای المپیک آرژانتین 2018 در مرکز ملی فوتبال برگزار شد که محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: در برنامه‌ای متفاوت و فضایی متفاوت، آیین بدرقه قهرمانان شایسته  را برای بازیکنان ارزنده فوتسال در راه المپیک جوانان 2018 آرژانتین برگزار می‌کنیم.

وی خطاب به بازیکنان فوتسال گفت: تمرینات تیم  ملی فوتسال المپیک مرحله به مرحله انجام شده و مجموعه ای از بهترین‌های ایران را در کنار خود داریم. شما عزیزان با تلاش‌های مستمر و تمریناتی که پشت سر گذاشته اید، اکنون آماده دفاع از موجودیت ورزش ایران و فوتسال کشور و همچین دفاع از توانایی‌های خودتان هستید. یکی از بهترین کادرهای فنی با کوله باری از تجارب ارزنده، موفقیت های درخشان در عرصه بین المللی و ملی درکنار جمعی که بهترین ها بوده و برگزیده از بین صدها نفر بازیکن شایسته در کشور هستند، عازم آرژانتین هستید.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در ادامه بیان کرد: شما نماینده نسلی هستید که آینده فوتسال کشور را برای 15 سال آتی ، بار مسئولیت را به دوش خواهید کشید. تلاش ارزنده کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال بر اساس اندیشه راهبردی اعضای هیات رئیسه و علی کفاشیان، ترابیان و دیگر همکاران در کمیته فوتسال، باعث شده تا شاهد مجموعه ای از بهترین برگزیده ها در کشور باشیم. توصیه و تاکید ما این است که بهترین ظرفیت وجودی خود را که در اردوهای مستمر داشته اید، در آرژانتین بروز دهید. از آنچه که آموخته اید، نباید هیچ چیزی را فراموش کنید و لحظه به لحظه توصیه‌ها و تاکیدات و دیدگاه های فنی و نکات برجسته ورزشی که گفته شده، باید در میدان به نمایش بگذارید. از شما می‌خواهم برای افتخار آفرینی در عرصه المپیک از هیچ تلاشی دریغ نکنید.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در پایان گفت: رقابتهای المپیک آرژانتین میدان بروز و ظهور شما عزیزان است. از هیچ  تلاش و نبرد قهرمانانه ‌ای دریغ نکرده و بهترین عملکرد خود را به جای بگذارید و با تمام وجود هر آنچه که آموخته اید، به نمایش بگذارید.. شما نماینده نسل بسیار گسترده ای هستید.فدراسیون فوتبال آرزوی بهترین ها را برای شما عزیزان دارد و از تمامی افرادی که در راه آماده سازی این تیم تلاش کردند، قدردانی می کنیم.

 

محمدرضا ساکت تیم ملی فوتسال المپیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر