کد خبر: 674433 A

پرسپولیس در شرایطی در دیدار رفت مقابل السد در دوحه به میدان خواهد رفت که سه ستاره این تیم خطر محرومیت از بازی برگشت را در نزدیکی خود می‌بینند.

به گزارش ایلنا، پرسپولیس با حضور در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان در شرایطی سخت به دنبال برآورده کردن آرزوهای تاریخی این باشگاه برای دستیابی به فینال آسیاست. آنها با برانکو این موفقیت را دست یافتنی‌تر می‌دیدند اگر مشکلات محرومیت نقل و انتقالات و از دست رفتن ستاره‌های در این موقعیت برای آنها شکل نمی‌گرفت.

کار پرسپولیس زمانی سخت‌تر تصور می‌شود که آنها در این دیدار قادر به سود بردن از کمال کامیابی نیا، محمد انصاری و همچنین حسین ماهینی نیز نخواهند بود. با این حال بازیکنان تیم برانکو که در این مدت نیز کارهای بزرگی را به نام خود کرده‌اند همچنان با امید بزرگی به دیدار مقابل السد چشم دوخته‌اند.

البته نباید فراموش کرد که سه ستاره کنونی این تیم نیز در صورت دریافت کارت مقابل السد در بازی برگشت محروم خواهند شد؛ علی علیپور، بشار رسن و شجاع خلیل زاده سه بازیکنی هستند که یک کارت زرد در کارنامه دارند و در صورتی که در دوحه با کارت زرد داور سریلانکایی مواجه شوند، کار پرسپولیس را سخت‌تر خواهند کرد.

 

پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا السد قطر علی علیپور شجاع خلیل زاده بشار رسن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر