کد خبر: 674389 A

هافبک های طراح دو تیم برای پیروزی تیمهای خود باید نهایت هنرشان را خرج کنند.

به گزارش ایلنا، چیزی تا فرا رسیدن بازی رفت دو تیم السد و پرسپولیس در چارچوب مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا باقی نمانده است. جایی که دو تیم برای سومین بار در این فصل رو در روی هم قرار می گیرند.

قطعا این مسابقه تقابل های زیادی را خواهد داشت که می تواند در نوع خود هیجان انگیز باشد و از طرفی دو تیم برای حمله کردن نزدیک شدن به دروازه تیم رقیب نیاز به طراح یا طراح هایی خواهند داشت.

در تیم السد، تکلیف مشخص است. همه توپ ها در میانه میدان به ژاوی هرناندز می رسد تا او برنامه حمله را در ذهن خود بچیند و آن را عملی کند. نبوغ ژاوی در دو بازی با استقلال بار دیگر بر همگان مشخص شد و همه متوجه شدند که او هنوز هم علیرغم سن و سالای بالایش می تواند هر تیمی را زمین گیر کند و به دردسر بیندازد.

در سوی مقابل اما نمیتوان از بازیکن خاصی به عنوان طراح اصلی پرسپولیس نام برد اما بشار رسن به عنوان فانتزی ترین پرسپولیسی که تبحر خاصی در ارسال پاس های عمقی دارد می تواند این نقش را مال خود کند. بشار در ترکیب پرسپولیس مدتهاست جا افتاه و می تواند با فرارهای خود و همچنین ارسالهای بلند و کوتاهش بازیکنان هم تیمی را در موقعیت های مناسب صاحب توپ کند. 

DVvhK_fXUAAVYk_

یکی دیگر از نکات جالب توجه این است که بشار در ترکیب پرسپولیس جوان ترین بازیکن به حساب می آید. او تنها 21 سال سن دارد ولی با وجود این سن و سال کم از تجربه بین المللی بالایی برخوردار است. او در لباس تیم ملی عراق چه در بزرگسالان و چه در سطح پایه بارها به میدان رفته است. در طرف مقابل ژاوی هم با 38 سال سن مسن ترین بازیکن به حساب می آید. او از بشار 17 سال بزرگتر است و می توان گفت تقریبا دو برابر او سن و سال داارد.

در نهایت باید دید تقابل این دو بازیکن به چه نتیجه ای منجر می شود. 

پرسپولیس السد قطر ژاوی هرناندز بشار رسن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر