کد خبر: 674113 A

سایت AFC نگاه ویژه ای به دیدار دوتیم السد و پرسپولیس داشته است.

به گزارش ایلنا، حدود 48 ساعت تا آغاز بازی رفت دو تیم السد و پرسپولیس در چارچوب مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است. جایی که سرخپوشان تهرانی باید به ورزشگاه جاسم بن حمد بروند و رو در روی تیم قدرتمند ژوسوالدو فریرا بروند.

این دیدار در حالی به انجام می رسد که سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا هم گزارشی ویژه درباره آن به رشته تحریر درآورده است که نکات جالب توجهی دارد. در این گزارش که با دو عکس همراه شده بازیکنان کلیدی دو تیم معرفی شده اند که در تیم السد به ژاوی هرناندز مشهور اشاره شده و در پرسپولیس هم گادوین منشا حضور دارد. دیگر تصویر هم مربوط به شجاع خلیل زاده و بغداد بونجاح است که به ترتیب در خط دفاعی پرسپولیس و خط حمله السد توپ می زنند.

31

ژاوی برای دومین بار مقابل پرسپولیس قرار می گیرد و نقش غیر قابل انکاری در برتری تیمش در بازی قبل مقابل استقلال ایفا کرد. در سوی مقابل هم منشا نشان داده در آسیا انگیزه هایش چند برابر است. او فصل قبل و همچنین در این فصل از رقابت ها درخشش قابل توجهی برای تیم برانکو داشته است. همچنین رقابت و دوئل بین شجاع خلیل زاده و بغداد بونجاح الجزایری هم در این مسابقه ادامه دار خواهد بود. بونجاح در بازی قبلی که دو تیم در جاسم بن حمد به انجام رساندند دو گل زد اما در بازی برگشت شجاع به همراه دیگر همبازیان خود این مهاجم خطرناک را متوقف کردند. بی شک رقابت این دو نفر در بازی پیش رو می تواند جذابیت های فراوانی به همراه داشته باشد.

بازی رفت دو تیم سه شنبه از ساعت 18:45 دقیقه آغاز می شود و یکم آبان ماه نیز بازی برگشت در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

32

پرسپولیس السد قطر شجاع خلیل زاده بغداد بونجاح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر