کد خبر: 673928 A

محمدرضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز مدعی شد تیمش در دیدار مقابل فولاد خوزستان راضی به تساوی نبوده و برای پیروزی گام به میدان گذاشته است.

به گزارش ایلنا، محمدرضا مهاجری پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل فولاد خوزستان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: جا دارد به نوبه خودم حادثه تروریستی و ناجوانمردانه اهواز را که در آن هموطنان مظلوم و بی‌دفاعم کشته شدند، تسلیت بگویم. امیدوارم که دیگر کمتر شاهد چنین حوادثی بوده و از سوی دیگر شاهد رشد و ترقی و شادابی مردم خوزستان باشیم. امروز فولاد تمام تلاش خود را کرد که پیروز میدان باشد. در مقابل آنها هم ما با بضاعتی که داشتیم، سعی کردیم بازی را کنترل کنیم. بازی قبلی فولاد را آنالیز کرده بودیم، ولی متأسفانه کمبود بازیکن و محدودیت باعث شد که نتوانیم بازی را نگه داریم. ما غفلت کردیم و روی یک ضربه ایستگاهی بازی به تساوی کشیده و امتیازها تقسیم شد. ما یک امتیاز خارج از خانه مقابل تیم با ارزش فولاد کسب کردیم.

وی در ادامه افزود: بازی دادن به جوانان تاوان دارد و متأسفانه در دقایق پایانی برد را با تساوی عوض کردیم و این مسئله چیزی از ارزش‌های ما کم نمی‌کند. محسن یوسفی به رغم مصدومیتی که داشت 90 دقیقه فوتبالی جانانه بازی کرد. همه بازیکنان ما تلاش کردند که دست خالی اهواز را ترک نکنیم.

مهاجری افزود: ما برای مساوی نیامده بودیم و نوع بازی فولاد به ما اجازه نداد به هدف‌مان برسیم. ما باید حفظ توپ می‌کردیم. در نیمه اول توان انجام این کار را نداشتیم، ولی در نیمه دوم بدن بچه‌ها در شرایط بازی قرار گرفت و موقعیت‌های خوبی هم به دست آوردیم، ولی متاسفانه برد را با تساوی عوض کردیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: بازیکنان جوان ما امروز دستپاچه بودند. رفع این مشکل مستلزم این است که ما به جوانان‌مان میدان بدهیم و تجربه این نقیصه را برطرف می‌کند. آنها نیاز دارند که بازی کنند و ما هم شهامت داشتیم که به آنها بازی دادیم. ما امروز اسماعیل فرهادی و پیمان بابایی را در اختیار نداشتیم و امروز این بدشانسی گریبان ما را گرفته بود. با نحوه بازی که بچه‌های‌مان انجام دادند اجازه ندادند که فولاد بازی سرعتی انجام دهد.

بازی سرمربی تیم فوتبال فولاد فولاد خوزستان اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر