کد خبر: 673906 A

هفته هفتم لالیگا؛

بارسلونا در سومین دیدار پیاپی لالیگایی خود متوقف شد.

به گزارش ایلنا، بارسلونا از هفته هفتم لالیگا اسپانیا در خانه خود، نیوکمپ برابر اتلتیک بیلبائو قرار گرفت که این بازی در نهایت با تساوی دو تیم خاتمه یافت.

ترکیب ابتدایی دو تیم به شرح زیر بود:

بارسلونا: تراشتگن، سمدو، پیکه، لنگلت، آلبا، روبرتو، راکیتیچ، ویدال، کوتینیو، دمبله و سوارز

اتلتیک بیلبائو: اونای سیمون، بالنزیاگا، اینیگو مارتینز، یرای آلوارز، دی مارکوس، بنیات، دنی گارسیا، یوری برچیچ، سوسائتا، رائول گارسیا و ویلیامز

ارنستو والورده برای این دیدار دست به ریسک بزرگی زده بود و ترجیح داد لیونل مسی را روی نیمکت بنشاند. تصمیمی که کمتر مربی جرات انجام آن را دارد. بازی با میدان داری بارسلونا شروع شد. پاسکاری های متوالی و حملات سرعتی آبی واناری ها راه به جایی نبرد و با عدم حضور لئو بارسا انگار چیزی کم داشت. در دقیقه 41 بازی اوسکار د مارکوس روی پاس مایکل سوسائتا نیوکمپ را به سکوت وادار کرد. بیلبائو نیمه اول را 1-0 برنده به رختکن رفت.

والورده که فهمیده بود بدون مسی بارسا کاملا سردرگرم بازی می کند در دقیقه 54 او را به جای آرتور ویدال وارد میدان کرد و پس از آن بود که میزبان ریتمی فوق العاده هجومی به خود گرفت. بارسا در این دیدار بد شانس هم بود زیرا ضربات فراوان این تیم یا با فاصله اندک از کنار دروازه عبور می کرد یا به تیر دروازه برخورد می کرد تا اینکه در دقیقه 84 روی پاس زیبای کاپیتان مسی مونیر الحدادی دروازه را باز کرد تا این بازی در پایان با سومین توقف بارسا با نتیجه 1-1 به  پایان برسد.

به این ترتیب بارسلونا در جدول با 14 امتیاز و انجام یک بازی بیشتر در صدر قرار گرفت.

اسپانیا بارسلونا بازی لالیگا لیونل مسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر