کد خبر: 673899 A

سرمربی مس کرمان؛

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در کنفرانس خبری بعد بازی شرکت کرد.

به گزارش ایلنا، نادر دست نشان سرمربی مس کرمان پس از تساوی بدون گل مقابل تیم نود ارومیه در کنفرانس خبری بعد بازی گفت: تیم حریف کاری نکرد جز دفاع کردن و خواباندن بازی. ما در فاز جمله تمرکز لازم را نداشتیم و ستاره‌هایی داریم که می‌توانند جای دو بازیکن برایمان کار بکنند ولی امروز متاسفانه اصلا موفق نبودند. شرمنده مردم هستم. 90 دقیقه جانانه تیم را تشویق کردند و متاسفانه نتوانستیم آنچه تمرین کردیم را خوب به اجرا در بیاوریم.

وی افزود: تمام راه‌های زمینی و هوایی را برای رسیدن به گل امتحان کردیم ولی امروز شانس با ما یار نبود تا بتوانیم یک پیروزی به هواداران عاشقمان هدیه دهیم. بازی خوبی به نمایش گذاشتیم اما متاسفانه نتوانستیم گلی بزنیم. بازیکنانی از تیم ما امروز نتوانستند گلزنی کنند که از نظر فنی خیلی خوب هستند اما تمرکز روی بازی نداشتند.

دست نشان در خاتمه خاطر نشان کرد: در فاز حمله بسیار ضعیف بودیم و تیمی که نتواند گل بزند، همین می‌شود که امروز دیدید. باید جستجو کنیم که شد بچه‌ها امروز تمرکز نداشتند. تیمی که 90 دقیقه برتر باشد و گل نزند، قطعا عامل روحی و روانی در این مورد تاثیر دارد. امروز روز ما نبود و از خط دفاعی‌مان راضی هستم زیرا یک موقعیت نیز به حریف ندادند. امیدوارم در بازی‌های آینده جبران کنیم.

مس کرمان لیگ دسته اول نادر دست نشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر