کد خبر: 673886 A

مس کرمان 0 نود ارومیه 0؛

حریف آتی پرسپولیس در جام حذفی موفق به کسب یک تساوی ارزشمند مقابل مس کرمان شدند.

به گزارش ایلنا، دو تیم مس کرمان و نود ارومیه از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، از ساعت 17 امروز در ورزشگاه امام علی کرمان به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی، دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

بازی دو تیم در نیمه اول چنگی به دل نزد و به غیر از شوت ضربه ایستاگی حامد محمودی که به تیرک دروازه تیم نود ارومیه سائیده شد، اتفاق دیگری در پی نداشت اما نیمه دوم این بازی، از جذابیت بیشتری برخوردار بود. در نیمه دوم بازی مس کرمان رو به جلو بود و در یک صحنه نیز تیم نود ارومیه توسط عبادزاده دروازه مس را تهدید کرد اما تلاش دو تیم به جایی نرسید و دو تیم با تقسیم امتیاز، یک امتیاز به حساب خود واریز کردند.

از اتفاقات جالب این بازی، برگرداندن کارت قرمز فرزاد محمدی بازیکن تیم نود ارومیه بود. داور بازی در دقایق پایانی بازی به محمدی کارت زرد نشان داد و سپس وی را با کارت قرمز از بازی اخراج کرد اما با صحبت‌های بازیکنان تیم نود، داور متوجه شد که محمدی کارت زرد اولش را دریافت کرده است و بدین صورت کارت قرمز خود را پس گرفت!

ترکیب دو تیم؛

مس کرمان ؛ آرمان شهدادنژاد - حامد محمودی - میلاد باقری - عیسی پرتو - محمدرضا پورمحمد - فرزاد حسینخانی - محمدرضا خرسندنیا - امیر زلیکانی - مهرداد قنبری - مهدی تیکدری - سجاد حیدری

سرمربی: نادر دست نشان

نود ارومیه ؛ مهدی خسروی - علی سلیمانی - امیرحسین نادم - حسام مقصودی - اصغر نصیری - محمد عبادزاده - فرشاد اسدی - عرفان پورافراز - حسین قهارپور - محمد زینالی - داوود شاهواروقی

سرمربی: وحید بیاتلو

مس کرمان با این تساوی 10 امتیازی شد و خود را به بالانشینان رساند و در مقابل نیز تیم نود ارومیه با این تساوی، 3 امتیازی شد و از قعر جدول فاصله گرفت.

مس کرمان لیگ دسته اول نود ارومیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر