کد خبر: 673871 A

اکسین 1-1 آلومینیوم اراک؛

حساس‌ترین بازی هفته ششم مسابقات لیگ یک با تساوی خاتمه یافت.

به گزارش ایلنا، دو تیم اکسین البرز و آلومینیوم اراک از ساعت 16 امروز و در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف هم رفتند که ماحصل تلاش دو تیم در طول نود دقیقه بازی، تساوی 1-1 بود.

در این دیدار که با استقبال بسیار مناسبی نیز از هواداران دو تیم صورت گرفت، درحالی با تساوی خاتمه یافت که تیم مهمان زننده گل اول بازی بود. روی سانتر زیبای مهدی ترکمان، علی خسرونژاد موفق شد دروازه اکسین البرز را باز کند تا یاران محمد ربیعی با برد به رختکن بروند.

در نیمه دوم اما اوضاع کمی برای اکسین بهتر شد و آنها با فشار روی دروازه حریف، موفق شدند یک پنالتی کسب کنند که این پنالتی را یاسر فیضی تبدیل به گل کرد تا کمالوند همچنان در خانه امتیاز جمع آوری کند و رکورد شکست ناپذیری‌اش را بهبود یابد.

اکسین با این تساوی، 11 امتیازی شد و همچنان در بین مدعیان لیگ یک دیده می‌شود و آلومینیوم نیز شمار امتیازهای خود را به عدد 11 رساند اما به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به اکسین، بالاتر از این تیم در جدول رده‌بندی قرار خواهد گرفت.

ترکیب دو تیم؛

آلومینیوم اراک ؛ محمد رضا قویدل،مجید ایوبی،رامتین سلیمان زاده،سید روح الله نعمتی،امید نظامی پور،عباس یحیی بیگی،سید مهدی حسینی،حجت اسلامی،رضا معقولی،مهدی ترکمان،علی خسرو نژاد

سرمربی: محمد ربیعی

اکسین البرز ؛ داود نوشی صوفیانی،میرهانی میر هاشمی،فرید محمدی‌زاده،مرتضی اسدی ،محمد ابراهیمی،امین شجاعیان،محمود شفیعی،یاسر فیضی،مصطفی اکرامی،شاهین شفیعی،علی زینالی قلع

سرمربی: فراز کمالوند

گفتنی است هفته هفتم مسابقات لیگ یک از 18 مهر ماه و با برگزاری 7 دیدار پیگیری خواهد شد.

لیگ دسته اول آلومینیوم اراک اکسین البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر