کد خبر: 673862 A

بادران 2-1 اروند؛

بادران تهران در دیداری خانگی مقابل اروند خرمشهر به برتری دست یافت.

به گزارش ایلنا، دو تیم بادران تهران و اروند خرمشهر از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور از ساعت 16 در ورزشگاه شهدای قدس به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی، تیم بادران موفق شد 2-1 اروند را شکست دهد.

در ابتدای این بازی و در دقیقه 15، این تیم اروند خرمشهر بود که با گل محمدجواد محمدی از حریف پیش افتاد اما خرمشهری‌ها نتوانستند برتری خود را در نیمه اول حفظ کنند و در دقایق پایانی نیمه اول، گل تساوی را توسط محمدعلی اکبرخواه دریافت کردند. بادران در ابتدای نیمه دوم نیز توسط اکبرخواه به گل دوم دست پیدا کرد و در نهایت موفق به شکست تیم اروند شد.

جدال تیم‌های پولدار لیگ یک را پاشازاده از میثاقیان برد. کامبک دلچسب پاشازاده سبب شد تا سومین برد فصل بادران صورت گیرد و در مقابل نیز، میثاقیان که نتوانست برتری خود را حفظ کند، به اولین باخت خود در این فصل از مسابقات لیگ یک دست یافت.

ترکیب دو تیم؛

بادران تهران ؛ مجتبی روشنگر - میثم مجیدی - محمدعلی اکبرخواه - کریم اسلامی - رضا نجاری - مجتبی محبوب مجاز - حسین زامهران - مسعود حق جو - محمد آشتیانی - کیانوش میرزایی - اویس کردجهان

سرمربی: مهدی پاشازاده

اروند خرمشهر ؛ میکاییل ایمن توراج - محسـن اقایی - وحید عسکری - محمد مهدی عسکری - بهتاش میثاقیان - محمد سلیمان علیزاده - بهادر عبدی - علی هزامی - علی پورمحمد - محمد جواد محمدی - منصور تنهایی

سرمربی: اکبر میثاقیان

بادران با این پیروزی 10 امتیازی شد و خود را به جمع مدعیان جدول رساند و اروند نیز با همان 9 امتیاز، به میانه‌های جدول سقوط کرد.

لیگ دسته اول بادران تهران اروند خرمشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر