کد خبر: 673644 A

هافبک ذوب آهن از روزهای اوج خودش به شدت فاصله گرفته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، محسن مسلمان، هافبک ذوب آهن که در فصل نقل و انتقالات با سروصدای زیادی از پرسپولیس به این تیم پیوست، برخلاف اینکه پیش بینی می‌شد بهترین خرید ذوبی‌ها در پنجره تابستانی باشد تا کنون چیزی از خود نشان نداده است.

مسلمان فصل گذشته در دورانی که هنوز با برانکو به مشکل نخورده بود عملکرد درخشانی داشت و در پاس گل به قدری آمارش فوق‌العاده بود که با وجود نزدیک به یک نیم فصل نیمکت نشینی کسی حتی جایگاهش را در صدر جدول آقای پاس گل تهدید هم نکرد.

مشکلات برانکو و مسلمان منجر به قطع همکاری در پایان فصل شد و با وجود اینکه به نظر می‌رسید این بازیکن سرشار از انگیزه برای اثبات مجدد خودش باشد، حتی سایه‌ای از مسلمانی که میشناختیم هم تا کنون نبوده است.

عملکرد نه چندان خوب او رفته رفته انتقادات را از این بازیکن علنی کرد و کار به جایی رسید که مدیرعامل باشگاه زیر پست اینستاگرامی‌اش کامنت کنایه‌آمیز می‌گذارد و امید نمازی در صحبت‌های رسانه‌ای وی را به باد انتقاد گرفته و حتی کار به جایی می‌رسد که در هفته هشتم مقابل صنعت نفت حتی یک دقیقه هم رنگ حضور در ترکیب اصلی را نمی‌بیند.

به نظر می‌رسد مسلمان نتوانسته هنوز با خروج از پرسپولیس و تغییر فضا کنار بیاید و بازی در ذوب‌آهن او برای او آزاردهنده است و اگر وی نتواند به زودی خود را با شرایط جدید تطبیق دهد صدمات جبران ناپذیری به فوتبال یکی از با استعدادترین هافبک‌های لیگ وارد خواهد شد.

لیگ برتر فوتبال محسن مسلمان ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر