کد خبر: 673487 A

صادق محرمی امروز یک دربی واقعی را تجربه خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، در کنار همه بازی های فوق العاده جذاب امروز فوتبال اروپا، یک دیدار در بلوک شرق این قاره به انجام می رسد که حساسیتش نه تنها چیزی کمتر ندارد بلکه به شدت حساس تر خواهد بود. هفته نهم رقابت های لیگ کرواسی در حالی به انجام می رسد که حساس ترین بازی فصل قرار است امروز از ساعت 18 در ورزشگاه پولجود اشتادیون بین دو تیم معروف این کشور یعنی هایدوک اشپیلت و دیناموزاگرب به انجام می رسد.

این دو تیم از ده ها سال قبل و وقتی که یوگوسلاوی از هم نپاشیده بود باهم جنگ داشتند و دو تا از 4 تیم بزرگ یوگوسلاوی در کنار ستاره سرخ و پارتیزان بلگراد بودند و حالا هم این دشمنی ادامه دارد. تورسیداها، هواداران اولترای هایدوک امروز آتش بازی خاصی را برای پسران بد آبی پوش ترتیب داده اند و می خواهند نشان دهند آنها افراطی تر و پرشورتر هستند.

maxresdefault

صادق محرمی مدافع ایرانی دیناموزاگرب به احتمال زیاد امروز از نزدیک یک دربی واقعی را تماشا می کند و از دیدن آن لذت می برد و شاید هم کمی بترسد. در بیش از 90 درصد بازی های دربی کرواسی، مسابقه روی سکو و در داخل زمین به خشونت کشیده می شود. برانکو ایوانکوویچ هم پیش از این دو بار هدایت دیناموزاگرب را به عهده داشته است و از طرفداران پروپاقرص این تیم به حساب می آید.

 

صادق محرمی دیناموزاگرب کرواسی هایدوک اشپیلت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر