کد خبر: 673386 A

خونه به خونه علیه فوتبال یک؛

تیم فوتبال خونه به خونه بابل در فصل جاری نتوانسته انتظارات را برآورده کند و با شرایط بغرنجی دست و‌ پنجه نرم می‌کند.

به گزارش ایلنا، بابلی‌ها این روز‌ها علاوه بر‌ شرایط نابسامان مدیریتی مورد نامهربانی‌ برنامه تلوزیونی فوتبال یک که ظهر آدینه هر هفته از شبکه ورزش به روی آنتن می‌رود نیز قرار گرفته اند. دقایق پایانی برنامه فوتبال یک امروز، مجری برنامه مذکور با دعوت تلفنی از اکبر محمدی سرمربی سابق خونه به خونه که با توافق دو جانبه از این تیم جدا شده بود، پیرامون شرایط این باشگاه به صحبت پرداخت. 

محمدی نیز شرایط بد مالی و امکاناتی را دلیل بر عدم کسب نتایج مطلوب خطاب نمود. همچنین در حالیکه انتظار می‌رفت با توجه به صحبت‌های انجام شده پیرامون باشگاه بابلی با درخواست مدیران خونه به خونه به منظور ارتباط تلفنی با برنامه موافقت شود مجری برنامه با بیان نبود زمان کافی این درخواست را رد نمود. 

این در حالی‌است که در آیتم بررسی بازی تیم خونه به خونه نیز گزارشی مبنی بر امکانات ورزشگاه تهیه نشد و حتی کارشناسی داوری این بازی نیز کامل انجام نشد. 

اتفاقات رخ داده در برنامه لیگ یک به مذاق مدیران بابلی خوش نیامده است و‌ قصد طرح شکایت از این برنامه دارند. همچنین از طرفی به درخواست کانون هواداران خونه به خونه مقرر شده است تا در بازی‌های پیش رو در ورزشگاه های محل میزبانی این تیم اجازه ورود به دوربین برنامه فوتبال یک داده نشود.

لیگ دسته اول خونه به خونه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر