کد خبر: 673153 A

سرمربی ایران پس از حذف شدن از رقابت های قهرمانی آسیا گفت:زدن 5 گل در این بازی نشان دهنده این است که خط حمله ما خیلی خوب کار کرده است.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال نوجوانان ایران و ویتنام در آخرین دیدار گروه سوم از ساعت 16 و 15 دقیقه در ورزشگاه UM آره نا به مصاف یکدیگر رفتند. این دیدار با پیروزی 5 بر صفر تیم نوجوانان ایران به پایان رسید. ایران با 4 امتیاز در رده سوم قرار گرفت و برخلاف قبل که به رتبه نایب قهرمانی رسید حذفی ناباورانه داشت و نتوانست مجوز صعود به جام جهانی را کسب کند.

عباس چمنیان، سرمربی ایران پس از این بازی گفت: قبل از هر چیزی باید از ویتنام به خاطر بازی پاکی که انجام داد تقدیر و تشکر می کنم. می دانستیم که این تورنمت برای ما مکانی برای تجربه بیشتر است. مهمترین چیز برای این بازیکنان جوان فرصتی برای یادگیری و پیشرفت بود.

وی افزود: امروز از ابتدای بازی خیلی خوب عمل کردیم و زمام بازی را به دست گرفتیم. زدن 5 گل در این بازی نشان دهنده این است که خط حمله ما خیلی خوب کار کرده است. من از کسب چنین نتایجی خوشحال می شوم ولی در نهایت حذف ما از این رقابت ها حال ما را خراب کرد. در بازی های نوجوانان همه چیز امور فنی نیست بلکه توانایی بازیکنان نیز دخیل است. پس از بازی اول تلاش کردیم مشکل خودمان حل کنیم و در این بازی موفق به این کار شدیم.

ایران بازی رقابت رقابت های قهرمانی آسیا ویتنام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر