کد خبر: 673139 A

مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی از عملکرد شاگردانش تا به اینجای مسابقات لیگ برتر ابراز رضایت کرد.

به گزارش ایلنا، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پدیده خراسان اظهار داشت: فردا بازی خیلی مهمی داریم و نتیجه این بازی خیلی تأثیرگذار است. این بازی برای حضور در بالای جدول است و اگر در این بازی موفق نشویم باید نگاه‌مان به بازی‌های دیگر باشد.

وی افزود: پدیده تیم قابل احترامی است و گل‌محمدی یک مربی بزرگ که نتایج خوبی گرفته است. کار سختی داریم، اما همه کارها را انجام داده‌ایم تا سه امتیاز بازی فردا را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی در مورد اینکه به نظرش نتیجه دربی این هفته چه خواهد شد،‌ گفت: من تمام تمرکزم روی بازی فرداست، اما امیدوارم پیروزی این بازی پرسپولیس باشد.

تارتار درباره مشکلات مالی تیم پارس جنوبی تصریح کرد: تاکنون بازیکنان ما دریافتی نداشته‌اند. من هم در باخت‌ها از مشکلات مالی صحبت نمی‌کنم. هر موقع از مشکلات صحبت کرده‌ام در زمان بردها بوده است. ما مشکلات زیادی داریم و از مدیریت تشکر می‌کنیم که شبانه‌روزی تلاش کرده است. الان هم دنبال راه‌کاری هستیم که از این وضعیت خلاص شویم. اعضای کادرفنی طلب فصل گذشته را گرفته‌، اما در این فصل دریافتی نداشته‌اند.

وی در پاسخ به این سؤال که با رفتن تیموری و محمدی‌مهر همه فکر می‌کردند تیم با مشکل مواجه شود، چطور شد که  تیم پارس جنوبی خوب ظاهر شد، گفت: 50 درصد تیم ما در این فصل از جمع‌مان جدا شدند و هیچ‌کس فکر نمی‌کرد اینقدر خوب عمل کنیم، ولی توانستیم تیم خوبی را راهی مسابقات کنیم. بازیکنان خوبی مثل عماد میرجوان را در خط حمله و نیما انتظاری را در خط هافبک گرفتیم و در کل بچه‌های ما تا الان کار بزرگی انجام داده‌اند.

تارتار در پایان تصریح کرد: ما در تمام پست‌ها بازیکنان خوبی جذب کردیم. ما بازیکنانی مانند عماد میرجوان را جذب کردیم و بازیکنان واقعا کار بزرگی انجام دادند. یک مثال ساده بزنم،‌ استقلال چهار بازیکن خودش را در این فصل از دست داده و چند بازیکن جدید جذب کرده است، اما همچنان می‌گویند ابراهیمی و تیام! ما چی؟ الحق و والانصاف بازیکنانم تا الان کار بزرگی کرده‌اند. اگر کسی حقوق نگیرند می‌رود سر کار؟ بچه‌ها یک ریال نگرفتند و کار بزرگی کردند. الان هم اگر می‌خواهیم با تیم‌های بالای جدول رقابت کنیم در بازی فردا محکوم به برد هستیم.

بازی پارس جنوبی جدول سرمربی تیم فوتبال مسابقات لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر