کد خبر: 673138 A

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان به این نکته اذعان کرد که تیمش فردا و در دیدار مقابل پارس جنوبی جم کار سختی خواهد داشت.

به گزارش ایلنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: خیلی خوشحالم که فردا باید مقابل مردم خوب جم بازی کنیم، مردم باصفا و خونگرم جم. ما شرایط خوبی در جدول داریم و دوست داریم این شرایط را حفظ کنیم. با این حال کار سختی برای بازی فردا در پیش داریم.

وی ادامه داد: پارس جنوبی در این یکی دو سال تیم قدرتمندی از خود نشان داده است، کادر فنی خوبی در اختیار دارد و بازیکنان باانگیزه‌ای در این تیم بازی می‌کنند. برای هر دو تیم بازی سختی خواهد بود. فکر می‌کنم از لحاظ کیفی شاهد یک بازی خوبی خواهیم بود، چون بازیکنان هر دو تیم باکیفیت هستند و در قالب کارهای تاکتیکی وظایف خود را انجام می‌دهند. امیدوارم فردا بازی خوبی را ببینیم. با مشکلات زیادی که داریم فردا پا به میدان می‌گذاریم و انشاءالله بازی خوبی ارائه کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده با اشاره به مشکلات مالی شدید این تیم گفت: در این یکی دو ماه اخیر بازیکنان تنها وعده وعید شنیده‌اند و مشکلات مالی ما برطرف نشده است. خیلی به ما گفته‌اند این مشکلات حل می‌شود، اما تا الان این اتفاق رخ نداده است. این باعث تأسف است که شهر مشهد با این همه امکانات و پتانسیل و گردش مالی فراوان تنها تیمش در لیگ برتر برای حدود هفت هشت میلیارد تومان اینقدر اذیت می‌شود. در تیم ما 40 جوان دور هم جمع شده‌اند و می‌خواهند مردم شهر خود را خوشحال کنند. شور و شعف خوبی هم در مردم مشهد ایجاد شده است، اما کسی به آن اهمیتی نمی‌دهد و برای مردم شهر خود هم دل‌شان نمی‌سوزد. برای مسئولان متأسفم که به خاطر این مبلغ کم تیم ما اذیت می‌شود و مردم شهر هم ناامید می‌شوند. به جز تأسف هیچ چیزی دیگری نمی‌توانم بگویم. برای مسئولان شهر مشهد متأسفم.

گل‌محمدی درباره دربی هشتادوهشتم تیم‌های استقلال و پرسپولیس گفت: بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود و احتمال کم گل بودن بازی زیاد است. احساس می‌کنم اگر گلی در بازی رد و بدل شود پرسپولیس به این گل می‌رسد. قلباً دوست دارم پرسپولیس در این مسابقه برنده شود و امیدوارم این اتفاق رخ بدهد. استقلال تیم خوبی در اختیار دارد و از انگیزه زیادی برخوردار است. در مجموع فکر می‌کنم شاهد یک بازی پایاپای خواهیم بود.

وی در پاسخ به پرسشی درباره اینکه چند درصد از تیمش بومی است، تصریح کرد: بازیکنان جوان و بومی زیادی در اختیار داریم. 40،50 درصد تیم ما را بازیکنان مشهدی تشکیل می‌دهند که دو سه نفر آنها در ترکیب ثابت تیم هستند. برای بازی فردا هم محروم نداریم و رضا ناصحی تنها مصدوم تیم ماست.

سرمربی تیم فوتبال پدیده با گلایه دوباره از مشکلات مالی تحمیل شده بر این تیم خاطرنشان کرد: با این وضعیت آدم انگیزه‌اش را از دست می‌دهد. متأسفانه در این مدت خیلی اذیت شدیم. یک زمان به آدم می‌گویند که پولی در کار نخواهد بود و بروید کار کنید. در آن صورت تکلیف خود را می‌دانید، اما در اینجا هر روز می‌گویند فردا یا فردا، دو روز دیگر یا هفته بعد به شما پول می‌دهیم. امروز آخرین وعده‌ای بود که به ما دادند، اما باز هم خبری از پول نشد.

گل‌محمدی درباره سبک بازی ارائه شده توسط تیم پدیده در هفته‌های گذشته گفت: ما همیشه به دنبال یک بازی رو به جلو و با گل‌های زیاد هستیم که تماشاگران و بازیکنان ما از آن لذت ببرند. من در هر تیمی که بودم دوست داشتم همین‌گونه بازی کنیم. فردا هم فرقی نمی‌کند. ما باید در خط دفاع خوب باشیم، چون پارس جنوبی بازیکنان هجومی خوبی در اختیار دارد. در خط حمله هم باید خوب و تأثیرگذار باشیم.

وی با بیان اینکه اگر بازیکنان تیمش دو ماه قبل پول می‌گرفتند با اینکه اکنون بخشی از مبلغ قرارداد خود را دریافت کنند متفاوت خواهد بود، تصریح کرد: دو ماه قبل دلار 10 هزار تومان بود، اما الان ارزش پول ما خیلی پایین آمده است. در وضع خراب اقتصادی مملکت ارزش پول هر روز پایین می‌آید.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در مورد تبلیغات شرکت پدیده و عدم پرداخت پول به باشگاه زیر مجموعه‌اش افزود: بازیکنان ما هم همین را می‌گویند. 10 بیلبورد برای تبلیغات هزینه کرده‌اند، اما یک هزار تومانی هم برای تیم ما هزینه نمی‌کنند. اگر مجموعه پدیده پول ندارد چرا تبلیغ می‌کند؟! متأسفانه این یک تناقض برای ما وجود دارد و کسی هم پاسخگو نیست.

گل‌محمدی درباره تقابلش با هم‌تیمی سابق خود یعنی مهدی تارتار در دیدار فردا گفت: من این هفته با او تماس گرفتم. او واقعاً تأثیرگذار بوده است و برای خودش سبکی دارد و می‌تواند در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

پارس جنوبی پول جدول فوتبال مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر