کد خبر: 673104 A

پائولو سرجیو سرمربی پرتغالی تیم صنعت نفت آبادان در نشست خبری این تیم پیس از بازی با ذوب‌آهن حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش ایلنا، پائولو سرجیو، سرمربی صنعت نفت آبادان پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب آهن در اصفهان، در نشست خبری حاضر شد و گفت: بازی سختی پیش‌رو داریم. ذوب آهن ترکیبی از بازیکنان با کیفیت را در اختیار دارد. آمادگی هر نوع بازی سختی را باید داشته باشیم چرا که دیداری در لیگ برتر آسان نیست. ذوب آهن را خیلی خوب می‌شناسم. سه بازی اخیر این تیم را تماشا کردیم و با آنالیز خیلی خوب، آماده رقابت با آن‌ها هستیم. نقاط ضعف و قوت ذوب آهن را بیان نمی‌کنم چرا که موضوعی بین من و بازیکنان است.

او با تاکید بر شناختش از حریف اصفهانی گفت: می‌توانیم با اعتماد به نفس، بازی خودمان را ارائه دهیم.

سرمربی پرتغالی در واکنش به این شایعه که اگر مقابل ذوب آهن نتیجه نگیرد، از سمتش برکنار خواهد شد، تاکید کرد: اصلا نگران این موضوع نیستم. تا الان هفت بازی گذشته و تنها یک شکست داریم. مقابل تیمی مانند سپاهان بازی کردیم اما آنها نتوانستند ما را شکست دهند. تراکتورسازی را از جام حذفی خارج کردیم.

او همچنین گفت: از امتیازهایی که گرفتم خوشحال نیستم. هیچ‌گاه از مشکلات گلایه‌ نداشتم و فکر می‌کنم تا به حال بازی ضعیفی پشت سر نگذاشتیم.

سرجیو درباره عملکرد جاسم کرار هم گفت: کرار بازیکن مهمی است. او با کاری که درون زمین برای ما انجام می‌دهد، از دید خیلی‌ها پنهان است. او لیدر و رهبر خوبی است و در زمین از سایرین حمایت همه جانبه انجام می‌دهد. او تا به حال از انجام هیچ تمرینی سر باز نزده است.

نفت آبادان ذوب‌آهن پائولو سرجیو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر