کد خبر: 673009 A

برانکو حتی زمانی که بازیکنان شاخص زیادی در تیمش داشت، خیلی دیر تعویض می‌کرد و حالا که دستش خالی است نباید انتظار داشت زودتر از دقیقه 80 نگاهی به نیمکت نشینان تیمش بیندازد اما شاید شرایط بازی او را مجبور به واکنش سریعتر کند.

به گزارش ایلنا، برانکو احتمالا روی نیمکت دو مهره اصلی و چند جوان را خواهد داشت که طبیعتا باید به همان دو مهره اصلی (شاید نعمتی و مصلح) و یک جوان(احتمالا همتی) بازی برسد. پرسپولیس اگر در این مسابقه جلو بیفتد، مصلح نخستین تعویضی بازی خواهد بود که البته زودتر از دقیقه 80 به میدان نخواهد آمد اما اگر عقب بیفتد شاید تعویض‌ها زودتر از دقیقه 80 آغاز شود و نخستین تعویضی، گزینه بیرون مانده از خط میانی باشد که مشخص نیست نعمتی است یا بشار یا عالیشاه.

البته از آنجایی که مصلح بیشتر به‌عنوان بازیکنی به زمین آمده تا نتیجه را تغییر دهد، می‌تواند گزینه تعویض تهاجمی هم باشد و یک بازیکن دو کاربره است. آدام همتی نیز کاربری ویژه‌ای در فاز حمله خواهد داشت. در واقع پرسپولیس برای استحکام خط دفاعش غیر از مصلح که نهایتا جلوی دست انصاری بازی خواهد کرد گزینه دیگری ندارد چرا که بازیکنان جوان دیگر تا به حال بازی نکرده‌اند. مگر اینکه یکی از بین کمال یا نوراللهی نیمکت نشین باشد.

بازی پرسپولیس زمین شاخص جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر