کد خبر: 672989 A

دو هفته شاداب در تیم نود؛ گمنامی که قد علم کرد

تیم فوتبال نود ارومیه نتایج خوبی را در لیگ دسته اول فوتبال روند رو به رشدی را دنبال می‌کند.

به گزارش ایلنا، درحالی که تیم نود ارومیه روزهای پرتلاطمی را در اوائل فصل جدید لیگ یک سپری می‌کرد، با اضافه شدن وحید بیاتلو و در نتیجه یارگیری مناسب این باشگاه، آنها مقابل تیم‌های مدعی و بااصالت لیگ یک نتایج و عملکرد خوبی را ارائه داده‌اند.

نود ارومیه در هفته اول مقابل بادران تهران به دلیل عدم صدور کارت بازیکنان این تیم به میدان نرفت. آنها در هفته دوم 6-0 مقابل پرسپولیس پاکدشت شکست خوردند و در هفته سوم نیز 4-0 مقابل گل گهر سیرجان شکست خوردند اما استارت امتیازگیری ارومیه‌ای‌ها از هفته چهارم مسابقات زده شد.

یاران وحید بیاتلو موفق شدند در دربی آذربایجانی‌ها و مقابل شهرداری تبریز به تساوی 1-1 دست یابند. اوج کار تیم نود، هفته قبل و مقابل یاران فراز کمالوند بود. نود موفق شد در ارومیه تیم چند میلیاردی اکسین البرز را متوقف کند و یک امتیاز بسیار ارزشمند از این تیم به دست آورد.

ارومیه‌ای‌ها با 2 امتیاز در جایگاه چهاردهم جدول رده‌بندی حضور دارند و خطری برای سقوط آنها را تهدید نمی‌کند و طبق آمارهای به دست آمده، آنها از لحاظ فنی تیم قابل احترامی دارند اما برای ماندگاری در لیگ یک، باید در ادامه فصل از لحاظ مهره‌ای، تیم‌شان را تقویت کنند و باید دید که آنها در اولین سال حضورشان در لیگ یک، ماندگار خواهند شد، یا سقوط می‌کنند.

لیگ دسته اول نود ارومیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر