کد خبر: 672886 A

علی قلی‌زاده ابتدای فصل مورد توجه فیلیپ مازو قرار می‌گرفت اما حالا آنچنان که باید بازی به او در ترکیب ثابت شارلروا نمی‌رسد.

به گزارش ایلنا، قلی‌زاده در 6 هفته ابتدایی لیگ بلژیک، همیشه یکی از یازده بازیکن اصلی مازو بود اما حالا دو هفته‌ای است که روی نیمکت می‌نشیند و از اواسط نیمه دوم وارد زمین می‌شود.

آنتورپ، اوپ، اندرلخت، گنک، کورتریک و رویال‌موسکرون حریفان شارلروا از هفته اول تا ششم ژوپیلرلیگ بودند که قلی‌زاده در تمام این بازی‌ها، از ابتدا برای تیمش به زمین رفت. ماحصل این 6 حضور، کسب 3 پیروزی و 3 شکست بود. قلی‌زاده اما در هفته‌های هفتم و هشتم جایی در ترکیب ثابت شارلروا نداشته و فقط به‌عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شده است.

هفته هفتم و در روز تساوی صفر بر صفر شارلروا مقابل اندرلخت، قلی‌زاده از دقیقه 83 جای برونو را در ترکیب گرفت. او هفته هشتم کمی زودتر به زمین رفت. مقابل واسلند بورن و در دیداری که با تساوی یک بر یک به پایان رسید، مازو در دقیقه 63 قلی‌زاده را جایگزین نیان کرد.

اعتقاد مازو به قلی‌زاده کمتر شده و از طرفی بال تکنیکی تیم ملی هم انتظارها را برآورده نکرده. او در هفته‌های ابتدایی و با حضور کاوه رضایی، زوج هماهنگی را تشکیل داده بود اما رفته رفته از شرایط آرمانی دور شد و حالا می‌بینیم که از روی نیمکت بازی‌های شارلروا را تماشا می‌کند. اتفاقی که بعید نیست در هفته نهم و مقابل لوکرن رده چهاردهمی نیز رخ بدهد.

بازی بلژیک تیم ملی زمین مازو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر