کد خبر: 672854 A

واکنش اسطوره پرسپولیس به انتخاب لوکا مودریچ به عنوان بهترین بازیکن سوژه جالبی برای بحث در خصوص اختلاف نظر سرمربیان تیم ملی و پرسپولیس است.

به گزارش ایلنا، در مجادله کلامی سرمربیان تیم ملی و پرسپولیس قبل از جام جهانی ابتدا برانکو گفت اگر کی روش 40 روزه بتواند بازیکنانم را تبدیل به کریستیانو رونالدو کند، در لیگ قهرمانان از آنها استفاده نمی‌کنم و در اختیار تیم ملی قرار می‌دهم. سپس کی روش گفت: «40 روزه رونالدو نه ولی مودریچ می‌سازم.»

این نقل قول کی روش در طول جام جهانی و با درخشش ستاره تیم ملی کرواسی بارها دست به دست شد و حالا به واسطه انتخاب لوکا مودریچ به‌عنوان برترین بازیکن جهان، این نقل قول بسیار شنیده می‌شود.

مهدی مهدوی کیا اسطوره فوتبال ایران در توییتر نظرش را درباره این موضوع این چنین نوشت: «یک بازیکن ریزاندام دیگر به مانند مسى بهترین بازیکن جهان شد. هوش بالا، تکنیک ناب، چابکى و دوندگى مودریچ ثابت کرد، بدون داشتن اندام درشت هم می‌توان بهترین بود. بازیکنى که نه در طول چهل روز، بلکه در طول چندین سال آموزش صحیح در سیستم بازیکن ساز یوگسلاوى سابق، در کنار بزرگان فوتبال ایستاد.»

توییت مهدی مهدوی کیا که یکی از پرطرفدارترین فوتبالی‌های توییتر است، مورد استقبال کاربران قرار گرفته و به نظر می‌رسد تا حدودی به سود برانکو و به ضرر کی روش باشد.

پرسپولیس تیم ملی جام جهانی فوتبال مهدوی کیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر