کد خبر: 672847 A

در شرایطی که هافبک مورد علاقه برانکو ایوانکوویچ تمرینات گروهی و آماده سازی خود را پشت سر می‌گذارد، سرمربی سرخپوشان روی حضورش در دربی به هیچ عنوان حساب باز نکرده است.

به گزارش ایلنا، محسن ربیع خواه که حدود 5 ماه پیش در جریان بازی پرسپولیس - پارس جم جنوبی رباط صلیبی پاره کرده و دور از میدان بود از روز گذشته تمرینات گروهی‌اش را آغاز کرد. این اتفاق در شرایطی که پرسپولیس در بازی‌های فشرده پیش رو با مشکل کمبود بازیکن روبه‌روست می‌تواند خبر خوبی باشد اما باید دید این هافبک دفاعی چه زمانی شرایط بازی را پیدا خواهد کرد.

در نگاه اول شاید اینطور به نظر برسد که ربیع خواه تا یک هفته بعد شرایط بهتری هم پیدا خواهد کرد و در حالی که برانکو مقابل السد نمی‌تواند از کامیابی‌نیای محروم استفاده کند، ربیع خواه می‌تواند جای او را پر کند اما بازی دادن به فوتبالیستی که حدود شش ماه دور از میدان بوده، در آن مسابقه سنگین، ریسک وحشتناکی است و برانکو یا هر مربی دیگری به این خطر تن نخواهد داد.

منطقی‌تر شاید این باشد که بعد از دربی و بازی با السد، در جریان بازی‌های لیگ باید منتظر حضور چند دقیقه‌ای ربیع خواه در بازی‌ها باشیم.

بازی پرسپولیس بازیکن برانکو السد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر