کد خبر: 672786 A

سرمربی نفت مسجد سلیمان در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان شرکت کرد.

به گزارش ایلنا، علیرضا مرزبان، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: بازی مقابل تیمی که هر سال با توجه به شرایطش باید برای قهرمانی مبارزه کند، برای ما سخت خواهد بود. سپاهان چند سال در قهرمانی فوتبال ایران نقشی نداشته و تغییرات زیادی داشته است تا این فصل بتواند قهرمانی کسب کند. در این راستا کادر فنی خوب و بازیکنان خوبی به این تیم اضافه شده‌اند. از طرفی ما هم دنبال کسب سه امتیاز هستیم تا بتوانیم شرایط‌مان را بهتر کنیم.

وی با اشاره به دیدار تیمش مقابل سپاهان در لیگ برتر و مصاف با استقلال در جام حذفی خاطرنشان کرد: ما 10 روز سخت پیشِ رو داریم که باید مقابل سپاهان و استقلال بازی کنیم و نیاز به انگیزه و روحیه داریم. وقتی صحبت از شیران زاگرس می‌کنیم، نه فقط در زمین بلکه باید شیران زمین را روی سکوها نیز داشته باشیم. از هواداران‌مان می‌خواهم که به تیم ما روحیه بدهند. درباره سپاهان می‌توانم بگویم بازیکنانی که به این تیم اضافه شده، کیفیت فوتبالی سپاهان را بالاتر برده‌اند و کار ما را سخت می‌کنند. البته ما هم تلاش کردیم بهتر شویم و کیفیت فوتبالی‌مان را بالاتر بردیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره اینکه دیدار با سپاهان برای آنها مهم‌تر است یا دیدار با استقلال در جام حذفی، گفت: هر دو بازی را جدی خواهیم گرفت. دیدار فردا مقابل سپاهان برای ما مهم است و بازی جام حذفی را هم جدی خواهیم گرفت تا هواداران روی ما حساب کنند. نمی‌توانیم بگوییم کدام برای ما مهم‌تر است، چون هواداران نفت مسجدسلیمان چیزی که از ما می‌خواهند، عملکرد شرافتمندانه است. به همین دلیل ما مقابل استقلال هم در جام حذفی با تمام توان و نیرو به میدان می‌رویم.

سپاهان اصفهان علیرضا مرزبان نفت مسجد سلیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر