کد خبر: 672620 A

​دست‌نشان تفکراتش را تغییر دهد؛

مس کرمان با نادر دست نشان روزهای پرتلاطمی را پشت سر می‌گذارد.

به گزارش ایلنا، دست نشان در هفته اول مسابقات لیگ یک در خانه موفق شد 2-0 شهرداری ماهشهر را شکست دهد و در هفته دوم مقابل گل گهر سیرجان 2-1 شکست خورد. دست‌نشان در هفته سوم اما به لیگ بازگشت و موفق شد تیم مدعی آلومینیوم اراک را 1-0 شکست دهد تا با 6 امتیاز در رده سوم جدول رده‌بندی قرار گیرد. آنها در هفته چهارم 2-0 اکسین را شکست دادند و در هفته قبل نیز از شاهین بوشهر 2-1 شکست خوردند.

بر هیچ کس پوشیده نیست که نادر دست نشان علاقه فراوانی به بازی روی هوا دارد. او در اکثر بازی‌ها با قراردادن بازیکنی بلند قامت در نوک خط حمله و جا دادن بازیکنان سرعتی بر روی خط، به سمت دروازه حریفان حمله می‌کند که این حربه سال‌هاست منسوخ شده و اینکه این سیستم بازی جواب دهد یا خیر، فقط به شانس و اقبال بستگی دارد.

بازی روی هوا برای دست‌نشان تاکنون جواب داده است اما در جایی که آنها مقابل تیمی بلند قامت قرار می‌گیرند، سرگردان می‌شوند. نمونه آن در بازی با گل گهر مشهود است. تیمی که از نظر بلندی قامت از بازیکنان مس بیشتر بود و موفق شد حملات مس را خنثی کرده و 2-1 به برتری برسد. این حربه دست‌نشان زمانی جواب خواهد داد که تیم حریف از نظر قد و قامت، از مس پائین‌تر باشد و سئوال اینجاست که آیا دست‌نشان به غیر از این تاکتیک، آیا حربه دیگری برای نتیجه‌گیری دارد؟!

او در این پنج بازی چیزی از خود نشان نداده و همان تاکتیک همیشگی‌اش را اجرا کرده است. قطعا این مربی مازندرانی از پستی و بلندی فوتبال باخبر است و برای تیم خود پِلن‌های دیگری نیز در دستور کار دارد و باید منتظر ماند و دید که این پِلن چیست و نادر چگونه می‌تواند با آن در کرمان نتیجه بگیرد.

مس کرمان لیگ دسته اول نادر دست نشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر