کد خبر: 672323 A

بعد از جدایی جان توشاک ولزی از تراکتورسازی، محمدرضا زنوزی مالک این باشگاه اعلام کرد سرمربی بعدی که به احتمال 90 درصد خارجی است طی روزهای آینده انتخاب خواهد شد.

به گزارش ایلنا، بعد از صحبت‌های زنوزی، باشگاه تراکتورسازی بیانیه‌ای صادر کرد که طی آن مذاکره با نام‌های مطرح شده برای قبول هدایت تیم تکذیب و البته اعلام شد که روند انتخاب سرمربی بعد از بازی با پدیده از سر گرفته می‌شود. در چنین شرایطی محمد تقوی به‌عنوان مربی موقت انتخاب و او در کنار امیرحسین پیروانی امور فنی را جلو بردند.

در بازی هفته هفتم هم آنها تیم را مقابل پدیده مشهد هدایت کردند. حالا اما با گذر از بازی تراکتورسازی و پدیده هواداران تبریزی در انتظار انتخاب سرمربی جدید تیم خود هستند. در چنین شرایطی مسوولان تراکتورسازی هیچ اعلامی درباره مذاکره با مربیان مختلف برای انتخاب سرمربی جدید نکرده‌اند و تقریبا در سکوت خبری به سر می‌برند.

سوالی که در این باره پیش می‌آید این است که آیا مسوولان تراکتورسازی همچنان به دنبال جذب مربی خارجی هستند یا اینکه فعلا به کادرفنی کنونی می‌خواهند فرصت بدهند. باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی در این باره رخ می‌دهد.

تراکتورسازی تبریز محمد تقوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر