کد خبر: 672312 A

هافبک شیلیایی بارسلونا معتقد است که کمک داور ویدئویی در بازی اخیر این تیم مقابل خیرونا به مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها ضرر رسانده است.

به گزارش ایلنا، در این بازی که با تساوی 2 بر 2  در ورزشگاه نوکمپ خاتمه یافت، داور در دقیقه 35 کلمان لنگله هافبک بارسلونا را با استفاده از کمک داور ویدئویی VAR اخراج کرد و این در حالی بود که پیر پونس، بازیکن خیرونا به گمان اینکه روی لنگله خطا کرده از او عذرخواهی کرد.

آرتورو ویدال، هافبک شیلیایی بارسلونا درباره این اتفاق گفت: «ما خیلی ناراحتیم چون حق‌مان بود بازی را ببریم. چنین اتفاقاتی نباید در یک بازی رخ دهد چون می‌تواند تعیین کننده نتیجه بازی باشد. ما فیلم بازی را دیدیم و من فکر می‌کنم که VAR باید کمک‌کننده باشد نه اینکه به تیم‌ها ضرر بزند.»

ویدال که نخستین حضورش در ترکیب اصلی بارسلونا را در این فصل لالیگا تجربه می‌کرد، ادامه داد: «سخت است که ما از خودمان به خاطر چنین عملکردی انتقاد کنیم. تطبیق دادن خودمان با این بازی سخت نیست، حداقل برای من اینطور نیست. من برای بایرن مونیخ و یوونتوس بازی کرده‌ام و وقتی شما کیفیت لازم را داشته باشید، می‌توانید برای هر تیمی بازی کنید.»

بارسلونا بازی بایرن مونیخ رقابت عنوان قهرمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر