کد خبر: 672297 A

در شبی که دفاع پرتعداد سپیدرود و بی‌دقتی مهاجمان پرسپولیس گل زدن را برای تیم برانکو سخت کرده بود، او برای باز کردن گره بازی به شیوه‌های بسیاری چنگ انداخت؛ از سانترهای بازیکنان کناری تا شوتزنی.

به گزارش ایلنا، در این بازی اما پرسپولیس یک راه ساده‌تر و سریع‌تر هم در دستور کار داشت؛ شروع مجددهای بیرانوند که در خلق موقعیت‌ خیلی به کار پرسپولیس آمد، مثل آن دو تک‌به‌تکی که برای منشا و علیپور ساخت و در عرض5-4 ثانیه مهاجمان تیمش را در موقعیت گلزنی قرار می‌داد. بیرانوند یک‌بار در عرض ۵ ثانیه توپی را که به بیرون رفته بود، به نزدیکی محوطه جریمه حریف که علیپور انتظارش را می‌کشید، رساند. در صحنه‌ای دیگر از زمانی که توپ به دست بیرانوند خورد تا لحظه تک‌به‌تک منشا با دروازه‌بان حریف فقط ۴ ثانیه طول کشید.

در جایی دیگر بیرانوند توپ را به منشا داد، منشا به نعمتی و او هم با شوتی تماشایی دروازه‌بان حریف را وادار کرد که با شیرجه توپ را از زیر طاق بیرون بکشد. این حمله 10 ثانیه طول کشید. خلاصه اینکه شروع مجددهای بیرانوند به‌قدری برای سپیدرودی‌ها دردسرساز شده بود که چندنفری به سمت او حمله می‌بردند تا از شروع سریع بازی جلوگیری کنند.

بازی پرسپولیس برانکو برنده بیرانوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر