کد خبر: 672041 A

امیر حسین اصلانیان در گفتگو با ایلنا:

امیرحسین اصلانیان در مورد شرایط این روزهای پرسپولیس به صحبت پرداخت.

امیرحسین اصلانیان بازیکن اسبق سرخها درباره‌ی بازی پرسپولیس و الدحیل اظهار کرد: برد پرسپولیس در مقابل الدحیل در شرایط ویژه‌ای به ثمر رسید و کسی تصور این را نمی‌کرد که بعد از خوردن گل در نیمه اول پرسپولیس بتواند به بازی برگردد اما با کمک خدا و تلاش بازیکنان و کادرفنی توانست سه گل به الدحیل بزند و یاد خاطره‌ی بازی با آلیما را زنده کند. حتی دوستان من هم که به استادیوم رفته بودند بین دو نیمه استادیوم را ترک کردند و وقتی نتیجه بازی را شنیدند باورشان نمی‌شد که پرسپولیس صعود کرده است. امیدوارم در جدال با السد با برنامه تر از این باشیم و با تدابیر کادرفنی به نتیجه‌ی ایده‌آل برسیم و به فینال راه پیدا کنیم.

وی در مورد آستانه دربی در مورد این بازی گفت: دربی شرایط خاص خود را دارد و نمیشود این بازی را با هیچ مسابقه‌ای مقایسه کرد. من خودم در این مسابقه 4 بار به میدان رفتم و باخت، برد، مساوی و دعوا وتنش را تجربه کردم و خوب می‌توانم درک کنم این بازی چه شرایطی دارد.این بازی طوری است که مربیان سعی در نباختن دارند و دلیل این احتیاط این است که اگر بازی را ببازی هجمه‌ی سنگینی علیه مربی و بازیکنان درست می‌شود. بازیهایی هم که پر گل از آب درآمده به خاطر این بوده که در دقایق ابتدایی روی اشتباه بازیکنان دو تیم گلی زده شده و تیم شکست خورده از پیله‌ی احتیاط خارج شده و سعی در جبران شکست دارد به همین خاطر آن بازی محتاطانه را شاهد نیستیم و بازی پر گل از آب درمی‌آیدو.

بازیکن سابق پرسپولیس در مورد تفاوت دربی‌های گذشته و الآن نیز عنوان کرد: آن زمان به این شکل نبود که نهادهای نظارتی به این بازی ورود کنند و از بازیکنان  مربیان بخواهند که کاری نکنند تا مردم تحریک شوند و به آنها می‌گویند اگر مشکلی از جانب شما پیش بیاید که ورزشگاه دچار التهاب و حاشیه شود عواقب آن بر عهده‌ی خود آن شخص است اما در زمان ما نهایتا به یک ناهار و شام ختم می‌شد و می‌دیدیم که چه جنجال هایی درست می‌شد و حتی کار به کلانتری و بازداشتگاه نیز کشیده می‌شد.

اصلانیان در مورد شرایط استقلال نیز بیان داشت: استقلال استخوان‌بندی فصل گذشته خود را از دست داده و در گل زدن مشکل دارند و تمام کننده ندارند و روی اتفاقات گل می‌زنند وباید ببینیم می‌توانند دروازه‌ی پرسپولیس را باز کنند یا نه . اما امیدوارم بازی تماشاگر پسندی ارائه بدهند و تماشاگران از آن راضی باشند.

وی  در مورد پیش بینی خود از نتیجه بازی گفت: پرسپولیس از نظر روحی شرایط بهتری دارد و می‌تواند بازی را به نفع خود تمام کنند و امیدوارم این روحیه‌ی خوب خود را حفظ کرده و با راهنمایی‌های آقای برانکو بازی را به سود خود به پایان ببرد.

استقلال امیرحسین اصلانیان دربی 88 پرسپو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر