کد خبر: 672012 A

سرمربی تیم المپیک ایران تأکید کرد این تیم بازی‌های تدارکاتی مناسبی پیش از المپیک جوانان نداشته است.

به گزارش ایلنا، علی صانعی، سرمربی تیم ملی فوتسال المپیک درباره آخرین وضعیت تیم فوتسال زیر 18 سال گفت: حدود یک سال است که کار را شروع کردیم و تا به امروز  640 نفر توسط کادر فنی به اردوی تیم ملی دعوت  و از آنها تست گرفته شده و نزدیک به 50 هفته تمرینات خود را برگزار کردیم و 30 هفته است با 20 نفر اصلی کار خود را آغاز کردیم. 

سرمربی تیم فوتسال  المپیک ادامه داد: فردا 10 نفر اسامی نهایی خود را جهت حضور در المپیک اعلام می‌کنیم. طبق برنامه‌ریزی که صورت گرفته قرار است بامداد دوشنبه، دهم مهرماه راهی امارات و از آنجا به بوینس آیرس می‌رویم. حدوداً زمان حرکت ما از کمپ تیم ملی به محل برگزاری مسابقات 35 ساعت زمان می‌‌برد.

صانعی گفت: 16 مهرماه ساعت 2:30 بامداد به وقت ایران اولین بازی خود را با جزایر سلیمان برگزار می‌کنیم و در دومین بازی به مصاف برزیل و به ترتیب روسیه و کاستاریکا می‌رویم. همانطور که اطلاع دارید همیشه در المپیک بهترین‌های جهان حضور دارند و در آنجا کار واقعاً سخت است.

وی افزود: علیرغم تلاش‌های مکرر، بازی‌های تدارکاتی مناسبی نداشتیم، بازی با برزیل به خاطر مسائل اقتصادی و بازی با روسیه به دلیل هم‌گروهی بودن با آنها بازی انجام نشد. تیم‌های دیگری هم پیشنهاد داده بودند از لحاظ سطح تیمی با ما یکسان نبودند. به این دلیل که بازی کردن با آنها زیاد مناسب تیم ما نبود.کارمان سخت است، اما بازیکنان از لحاظ تاکتیکی و آمادگی جسمانی آماده و سرحال هستند، فقط بحث تجربه است که بازیکنانم ندارند. 

صانعی در پایان گفت: در حال حاضر با 10 بازیکن که 2 دروازه‌بان و 8 بازیکن است در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کنیم که این موضوع کار را نه تنها برای ما سخت  کرده، بلکه برای سایر تیم‌ها هم سخت است. به این دلیل که در صورتی که بازیکنی کارتی دریافت کند و یا مصدوم شود بازیکن دیگری نیست که جایگزین آن‌ها شود.

 

علی صانعی تیم ملی فوتسال المپیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر